Як змінитися і стати краще. Як краще змінитися.

Більшості людей знаком алгоритм «З понеділка - нове життя». Промовляючи ці магічні слова, людина часто не уявляє, що ще необхідно зварити чарівне зілля. При цьому важливо правильно підібрати інгредієнти, щоб в «нового життя» не виявилося випадкових непотрібних домішок.
Інструкція
1
Дайте відповідь на питання, що для вас означають слова «змінитися і стати краще» .1) Які риси в собі ви хочете змінити. Не забудьте обґрунтувати (для себе, звичайно), чому. Відповідь «Та не знаю я чому, просто хочеться» - приймається в тому випадку, якщо це бажання ваше. Іншими словами, воно повинно відображати вашу природу, а не бути нав'язаним віртуальним чином з реклами.2) «Стати краще» - намалюйте ваш образ, а краще - опишіть його. Візьміть аркуш паперу і запишіть будь-яким наочним і зручним для вас способом, від яких рис ви хочете позбутися і як плануєте це зробити. Потім напишіть, які риси ви хочете придбати і ваш стратегічний план по досягненню.
2
Якщо ваші плани щодо зміни будуть глобальними, тоді для продуктивності процесу заведіть зошит. Фіксуйте в ній свої задумки і що відбулися зміни, корегуйте плани, коли виникне необхідність, відзначайте ваші досягнення.
3
Будьте чесними перед собою. Ваше сьогоднішнє бажання купити яхту може зникнути після того, як ви прокотіться на яхті друга. Сміливо викреслюйте це бажання із зошита! Інакше воно буде відтягувати на себе енергію, яку ви могли б витратити на виконання актуальних завдань.
4
Не забувайте час від часу заглядати в зошит. Людський мозок має властивість забувати інформацію. У наше століття нескінченного інформаційного потоку трапляється всяке. Якщо у вас не буде зошити і звички в неї заглядати, про своє бажання змінитися ви можете згадати ще не скоро.
5
Змінюватися корисно. Якщо від вас цього вимагають рідні, а ви не знаєте, як бути, «пограйте» з цією ситуацією. Спробуйте щось змінити на свій розсуд або змінити щось конкретне, чого від вас вимагають. «Приміряйте» нові образи. Сподобався результат? - Залишайте його собі. Не сподобався? - Відкидайте, це не ваше. Це цікавий досвід, який ні до чого вас не зобов'язує.
6
Ніколи не сваріть себе за те, що зроблено або не зроблено. Плануйте змінитися тільки тоді, коли ви дійсно будете це робити, а не заради того, щоб це сказати, чи бути, як усі. Все перераховане буде витрачати вашу (!) Життєву енергію, яку ви могли б витратити на дійсно потрібні вам речі.
7
Хваліть себе за досягнуте. Дякуйте навколишній вас за допомогу (це можуть бути люди, природа, обставини).
Корисна порада
Якщо ви хочете змінитися, але не знаєте, з чого почати, можете також вибрати що-небудь з цього переліку (будь-яке вказане тут дія перетворює людину, що тягне подальші зміни): - Зробіть добру справу, але тільки для того , хто потребує і просить про етом.- Займіться будь-яким творчеством.- Займіться будь-яким видом спорту.- Зробіть що-небудь для себе.- Почніть працювати з фізичним тілом або з ментальністю, розвиваючи їх.