Як розвинути талант дитини.

Кожен батько зацікавлений у тому, щоб його дитина виросла успішним і талановитим . Щоб досягти мети, необхідно розвивати здібності дітей. Благо, для розвитку дитячих талантів, обдарованості і здібностей існує безліч методів.
Інструкція
1
Не заважайте дитині самій проявляти свої інтереси. Ваше завдання - спостерігати за дитиною. Можливо, ви побачите, в якій сфері у нього виявляється талант.
2
Таланти багатьох дітей приховані. Щоб з'ясувати, чи є такий талант у вашого чада, дайте йому можливість побувати в різних ситуаціях. Однак відсутність інтересу зовсім не означає, що таланту немає.
3
Приділіть час сімейним заходам. Нові таланти можуть розвинутися завдяки творчій активності, яка виникає в процесі спільного спілкування.
4
Важливо, щоб дитина отримувала радість від занять улюбленою справою і не втратив інтересу. Тому не слід тиснути на дитини. Не проявляйте зайву наполегливість, коли заохочуєте за ті чи інші досягнення.
5
На розвиток талантів дитини, позитивно впливає знайомство з трудовою діяльністю батьків. Нехай він сам візьме участь в ній.
6
Розвиток здібностей у дитини відбувається завдяки розвитку різних органів чуття. Пропонуйте малюкові частіше малювати фарбами, ліпити пластиліном і ін. Дитині повинні бути доступні матеріали з поверхнею різної текстури. Це стимулює розвиток сприйняття відчуттів.
7
Слухайте разом музику, читайте, спілкуйтеся, беріть участь у суспільно - корисної діяльності. Це сприяє гармонійному становленню особистості.
8
Дитині повинні бути доступні довідники та енциклопедії з інформацією, що відповідає її віку.
9
Критика негативним чином відбивається на розвитку здібностей у дитини. Малюк відчуває постійну оцінку, тому боїться проявити себе. Ніколи не критикуйте сина чи дочку.