Як ізолювати себе від шуму на роботі.

Людський організм може адаптуватися до рівня шуму близько 70-80 дБ, проте це негативно позначається на його самопочутті і працездатності. Тому завжди слід прагнути зменшити рівень шуму в приміщенні. Існують кілька способів, які допоможуть боротися з шумом. Вони діляться на локальні і глобальні залежно від політики зниження шуму на роботі: індивідуальної і корпоративної.
Вам знадобиться
  • беруші,
  • пасивні звукоізолюючі навушники,
  • навушники для музики
Інструкція
1
Локальні способи. Використання спеціальних поліуретанових вкладишів - берушей. Для творчих фахівців, яким доводиться синтезувати щось нове не в затишній домашній обстановці, а в умовах галасливого офісу, беруші стануть незамінним і непомітним помічником в ізоляції як від постійного фонового шуму , так і імпульсного. Беруші дозволяють знизити рівень шуму на 20-30 дБ. Цього буває цілком достатньо, щоб працювати в комфортних умовах (сприймається шум стає порядку 40 дБ).
2
Ще однією альтернативою берушей можуть служити пасивні звукоізолюючі навушники. Рівень їх шумоізоляції дорівнює близько 18-20 дБ, в деяких моделях - 30 дБ. Часто такі навушники застосовують працівники будівельних спеціальностей і стрілки. Можна використовувати їх і в офісі, якщо займаєтеся аналітичною роботою і немає необхідності постійно спілкуватися з клієнтами та колегами по роботі. В деяких випадках, коли потрібна повна тиша, можна використовувати одночасне поєднання берушей і пасивних звукоизолирующих навушників.
3
Для меломанів, які зайняті інтелектуальною працею на роботі, щоб не відволікатися на шум, підійдуть навушники для музики. Це активний спосіб ізоляції від шуму . Якщо апериодические звуки різної частоти та інтенсивності, які створюють шум, відволікають і заважають концентрації свідомості, то музичні гармонії служать приємним фоном і допомагають зосередитися на предметі роботи, а також підвищують розумову активність.
4
Самим екзотичним методом індивідуальної ізоляції від шуму на роботі можна вважати самопереконання. Спробуйте себе налаштувати, що шум не заважає, а, навпаки, допомагає зосередитися і посилити інтелектуальні здібності мозку по виконанню роботи. Безумовно, що з першого разу це переконання не спрацює, але при постійному повторенні методу, обов'язково вийде, і день за днем шум на роботі просто перестане існувати для вас і діяти на нерви. Людина - дивна істота, може при належному старанні переконати себе у чому завгодно.
5
Глобальні способи. Корпоративною політикою деяких компаній передбачені заходи щодо зменшення шуму в приміщенні. До них відносяться: використання малошумящей оргтехніки, спліт-систем, комп'ютерних комплектуючих (клавіатур, мишей, кольорів), головних телефонних гарнітур з шумопоглинання для операторів. Хоча офісні перегородки для робочих приміщень мають низьку звуковбирною здатністю, проте за сукупністю знижують рівень шуму і допомагають зосередитися працівникові в такій просторової відгородженості.