Як знайти золото в землі. Як намити золото в своєму водоймищі.

Золото - це дорогоцінний метал, який присутній в землі, в домішках інших металів і навіть в солоній воді, найчастіше в незначних кількостях. Тому знайти золотий самородок дуже і дуже складно, так як все, що було на виду, вже встигли розхапати. Проте дрібні шматочки золота люди видобувають і донині.
Інструкція
1
Золото шукачі всіх народів видобували золото лопатою і лотком. Копиці лопатою річковий пісок і покладіть в лоток. Потім зійдіть ближче до водоймища і почніть промивати його. Для цього опустіть пісок трохи нижче рівня води. Легкими обертальними рухами добийтеся того, щоб з лотка зникли великі камені, а на дні залишився чистий пісок.
2
Акуратно нахиліть лоток. Світлі і легкі піщинки переміщаються по ньому, а темні залишилися нерухомими в центрі. Позбавтеся від світлого піску. Уважно придивіться до решти піщинам - раптом на темному тлі ви побачите золотий блиск. Повторюйте процедуру промивки багато разів, збирайте жовті піщинки. Даний спосіб вимагає дуже багато терпіння, адже не кожен зможе стояти в напівзігнутому положенні цілий день.
3
Якщо цей спосіб вам не до душі, то візьміть в руки металодетектор і спробуйте щастя з ним. Найбільш досконалі прилади реагують на золоті крупинки в частки грама, а глибина пошуку досягає більше метра. Акуратно і повільно ведіть антену приладу над землі й. Місцем пошуку може стати будь-яка місцевість, будь то домашній газон або закинутий кар'єр. В навушниках ви будете чути постійно мінливі звуки.
4
Почувши гучний і постійно більший звук, зупиніться. В цьому місці спостерігається аномалія, яка може бути пов'язана з будь-яким металевим предметом. При вдалому збігу обставин в день можна знайти 10-15 грамів золота.
5
Пам'ятайте, що дорогоцінні метали до їх видобутку належать державі і є їх власністю. Знайдені самородки ви повинні здати і отримати за них винагороду. Більшість родовищ золота вже розвідані, і там ведеться активний видобуток.