Як поставити тахометр на юпітер.

Тахометр - це прилад, який показує частоту обертання деталей і механізмів. Його встановлюють на всіх автомобілях, а ось на мотоциклах його часто доводиться ставити самостійно.
Інструкція
1
Візьміть тахометр з будь вітчизняної машини, наприклад, від ВАЗ. Огляньте його. Швидше за все, ви побачите у нього три роз'єми: +12 Вольт, маса і вхід з котушки запалювання. Підключіть його до мотоцикла і перевірте працездатність. У більшості випадків він буде показувати частоту, яка в 2 рази менше реальної.
2
Переробіть тахометр, суть даного процесу полягає в заміні конденсатора, що знаходиться в ланцюгу амперметра. Для цього розберіть прилад. Отвинтите три шурупа, які знаходяться ззаду, потім акуратно підчепити металеву оплетку, за допомогою якої тримається пластмасова частина. Вона, в свою чергу, тримає скло. Зніміть всі три частини одночасно, намагайтеся зробити це дуже дбайливо, не зіпсувавши зовнішній вигляд тахометра.
3
Знайдіть необхідний вам конденсатор. Швидше за все, він має синій або зелений колір, його ємність 0,22 мкФ. Щоб прилад показував правильне значення, потрібно цю ємність збільшити приблизно в два рази. Для цього візьміть конденсатор з ємністю 0,47 мкФ, бо ємності на 0,44 мкФ не існує. Другим способом підвищення ємності є підключення другого конденсатора з точно такою ж ємністю. Знайдіть його в старих телевізорах, магнітофонах і іншої цифрової техніки.
4
Поставте назад скло, оплетку і закрийте тахометр, закрутивши шурупи. Знайдіть провід +12 Вольт, який йде від замка запалювання, підключіть його до відповідного роз'єму тахометра. Аналогічну процедуру виконайте і з «масою». На решту клему на приладі підключіть провід з котушки запалювання. Слідкуйте за тим, щоб цей останній провід йшов з того місця, де знаходиться контакт розподільника запалювання.
5
Перевірте роботу тахометра в дії. На цей раз повинно бути все правильно в показаннях. Якщо ви хочете ще більш точних результатів, то акуратно підрегулюйте тахометр підлаштування резистором, який знаходиться на корпусі приладу.