Як отримати знижку.

Сезонні розпродажі радують покупців довгоочікуваним зниженням цін, але зазвичай вони починаються з давок і черг. Якщо ви любите розпродажі, віддаєте перевагу купівлі з вигодою для гаманця, кілька корисних порад допоможуть отримувати знижку при кожній покупці, при цьому уникнути незручності і витрати часу на стояння в чергах.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи є в магазинах, які ви відвідуєте, система дисконтних карт. Обзавівшись такою картою, ви будете отримувати знижку при кожній покупці.
2
Відвідуйте дисконт-магазини і стоки, де можна придбати товари, які не встигли розпродати в минулих сезонах. В таких торгових точках можна знайти якісні речі за низькою ціною.
3
Періодично переглядайте веб-сайти цікавлять вас магазинів. Часто на сайтах розміщують знижкові купони і публікують інформацію про різних рекламних акціях. Пред'явивши купон на знижку або потрапивши в магазин в дні спеціальних цін, ви придбаєте товари за зниженою ціною.
4
Деякі фірми мають інтернет-відділи. В них вся продукція коштує трохи дешевше, ніж в торгових точках. Замовляйте товари на сайті зі знижкою 5-25% від магазинної ціни, отримуйте їх з рук кур'єра.
5
Зареєструйтеся на одному з сайтів, де можна купити купони на покупки або заходи з істотною знижкою. Придбавши купон на знижку, роздрукуйте і обміняйте його на товар або послугу. Так можна заощадити на 50-90% від вартості покупки.
6
Чи не викидайте рекламні буклети і газети з поштової скриньки. В такі видання поміщають купони на знижку або інформацію про спеціальні ціни.
7
На вулиці завжди беріть рекламні листівки з рук роздавальників. Досить часто ці оголошення дають право на отримання знижки при купівлі рекламованих товарів.
8
Купуючи товари на різних ринках або речових ярмарках, ви майже завжди можете розраховувати на знижку . Для зниження вартості покупки повідомте продавця, що у вас в гаманці трохи не вистачає грошей до потрібної суми або що обумовлена ціна занадто висока для даного товару.
Зверніть увагу
Дисконтні картки дають право купувати із знижкою лише деякі групи товарів або мають накопичувальну систему бонусів, також відсоток знижки може залежати від суми покупки.
Бонусна програма «Зв'язковий-Клуб» дозволяє накопичувати бали при здійсненні покупок і послуг в організаціях-партнерах програми. Використовувати накопичені бонуси можна двома способами - конвертувати в бали інших програм або отримати знижку на товари або послуги в магазинах.
Інструкція
1
Обмін балів «Зв'язковий-Клуб». Накопичені бонуси ви можете обміняти на бали інших програм. По-перше, ви можете конвертувати їх у бали «Трансаеро Привілей», ця програма дозволяє оплачувати авіаперельоти. Курс конвертації складає 350 балів "Зв'язковий-Клуб» за 1 бал «Трансаеро Привілей».
2
По-друге, ви можете обміняти їх на бали «МТС Бонус», виходячи з курсу 30 балів «Зв'язковий-Клуб» за 1 оператора зв'язку. Отриманими балами можна оплачувати послуги зв'язку та інтернет, здійснювати покупки в салонах зв'язку.
3
По-третє, можна обміняти бали «Зв'язковий-Клуб» на «Оки» у соціальній мережі «Однокласники» по курсу 150 до 1.
4
Використовувати бали можна для отримання знижки в магазинах, аптеках і кафе. Для цього перед оплатою рахунку або покупок необхідно пред'явити продавцю або офіціантові карту "Зв'язковий-Клуб» і попросити списати наявні бали.
5
Мережа магазинів «Магнолія». При оплаті товарів ви можете скористатися картою «Зв'язковий-Клуб». Кожні 100 накопичених балів відповідають одному рублю в сумі чека, тобто для придбання товарів на суму 100 рублів необхідно мати на мапі 10 000 балів.
6
Магазини «AGA Автомаг». Ви можете придбати товари для автомобіля, автокосметику, запасні частини і сплатити частину покупки балами «Зв'язковий-Клуб». Майте на увазі, що дисконтні карти і карти інших програм в цьому випадку не діють.
7
Мережа аптек «Ріглі». Ви можете оплатити не більше половини суми чека балами «Зв'язковий-Клуб».
8
Мережа салонів зв'язку «Зв'язковий». При покупці товарів ви можете використовувати накопичені бали. Програма не поширюється на погашення кредитів, оплату послуг, купівлю подарункових карт.
9
Кафе «Вабі». Зарахування та списання балів проводиться не у всіх кафе, адреси можна уточнити на офіційному сайті програми.
10
Мережа кав'ярень «Шоколадниця». Тут ви можете отримати знижку до 99% від суми чека, якщо накопичених балів достатньо, курс конвертації 100 балів за 1 рубль. Майте на увазі, що програма не діє в деяких кав'ярнях, список представлений на офіційному сайті програми.