Як навчити розмовляти кішку. Як навчити кошеня розмовляти.

Багато власників домашніх тварин постійно намагаються навчити своїх улюбленців чогось нового, наприклад, собаку - приносити господареві тапочки, хом'ячків - брати участь в змаганнях з бігу, а кішку - розмовляти. Багато хто може заявити, що вчити кішку розмовляти - нерозумно і марно. Хоча, якщо займатися цим серйозно і прикласти до дресирування максимум зусиль і терпіння, тварина дійсно може заговорити.
Інструкція
1
Спробувати навчити розмовляти краще кота, а не кішку . Чоловічі особини тварин зазвичай піддаються дресируванню краще, ніж жіночі. Крім цього, коти швидше пристосовуються до нових умов.
2
Навчити кішку розмовляти можна тільки у віці від декількох тижнів до року, тобто лише в її «дитинстві». Займатися дресируванням з вихованцем старше одного року марно.
3
Щоб навчити кота розмовляти, його слід ізолювати від усіх інших кішок, наявних в будинку. Вони можуть збивати учня і заважати йому в пізнаванні людської мови. В цьому плані більше пощастило господарям, які мають тільки одну кішку .
4
Спершу рекомендується навчити кішку вимовляти хоча б одне слово. Причому воно обов'язково повинно бути пов'язано з їжею, наприклад, слово «м'ясо». Вимовляти його при кошеня завжди необхідно до місця, тобто безпосередньо в момент трапези і перед нею.
5
Вибране слово необхідно твердити кошеняті протягом години кожен раз, перш ніж нагодувати його. Кішку можна піднімати на руки і повторювати їй на вухо: «М'ясо, м'ясо, м'ясо». Навчати тварина обраному слову слід протягом року, щоденно вимовляючи його величезну кількість раз.
6
Не варто нав'язувати вихованцеві свою волю. Якщо кошеня не бажає піддаватися навчанню і він категорично проти будь-якого контакту з людиною, не слід мучити тварину примусовими тренуваннями. Нехай кіт сам проявить себе в тому, в чому забажає.
Корисна порада
При виборі слова, якому планується навчити кота, слід уважно прислухатися до звуків, які найчастіше вимовляє домашній улюбленець. З часом з цих звуків і можуть скластися справжні людські слова. Наприклад, якщо кішка часто вимовляє «няв, мау», її нескладно навчити говорити слово «м'ясо». Якщо ж частіше вона бурчить, вимовляючи при цьому «ур, мур», можна спробувати навчити її слову «їсти».