Як зв'язати кофту хлопчикові. в'язати на машинці кофточку хлопчикові.

Це тільки так здається, що для дівчаток можна в'язати багато різноманітного одягу, а для хлопчиків вибір обмежений. Це не так. На спицях легко в'яжеться величезна кількість шедеврів. Але лідером серед моделей є, звичайно ж, кофта.
Вам знадобиться
  • шерсть;
  • спиці;
  • схема в'язання
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати кофту хлопчикові, потрібно визначитися з моделлю вироби: чи буде вона застібатися на гудзики або стане цілісною, комір робити класичний або з V-подібним вирізом. Коли визначитися, вибирайте відповідну пряжу, спиці і починайте в'язати. Не забудьте виміряти вашої дитини, щоб кофта була йому якраз.
2
Наберіть на спиці необхідну кількість петель. Розрахуйте потрібне, виходячи з віку дитини, так, наприклад, кожна зміна розміру - це +/- 10 петель. Тепер почніть в'язати гумку. Найкраще візерунком 2х2 (2 лицьові, 2 виворітні поперемінно). Вона допоможе кофті краще зіщулиться і буде щільніше сидіти на дитині. В'яжіть так приблизно 2 сантиметри у висоту (це близько 4-х рядів).
3
Потім, якщо ви в'яжіть досить просту кофту без вишукувань, продовжуйте в'язання лицьовій або хусткової в'язкою. Якщо планується кофта з малюнком або візерунком, то додавайте його, як зазначено на схемі. Приміряйте полотно до дитини. На рівні грудей для пройми зменшуйте в кожному другому ряду по 1 петлі. Повторіть так 4 полотно потрібно 4 рази. Коли ви в'яжете спинку, закривати полотно потрібно зверху на рівні шиї. Коли перед, то на висоті ключиці, потрібно закрити петлі посередині і поступово зменшувати по 1 петлі по краях, щоб отримати виріз.
4
Далі займіться рукавами. Для цього знову ж таки потрібно набрати петлі і в'язати англійської гумкою. Точно так само, як ви обробляли низ вашої кофти. В'язання рукавів мало чим відрізняється від основного полотна - точно також або лицьова, або платочная в'язки. От тільки саме полотно буде менше і потрібно в кожному четвертому ряду додавати по 1-й петлі. І так зробити близько 10-15 разів (залежить від довжини руки). Ближче до кінця в'язання рукава, потрібно збавити по 1 петлі в кожному 2-му ряду 4 рази. І можна закривати в'язання. Точно також в'яжеться другий рукав.
5
Тепер потрібно виконати збірку. Для початку зволожите деталі і висушіть їх. Це потрібно, щоб нитки розправилися і дали свою природну усадку. Після починайте зшивати виріб. Для цього обробіть всі шви, Ушийте рукави і оформите краю на плечах. Можна їх просто зшити між собою, а можна пришити ґудзик на повітряної петлі або кнопку. Все, ваша кофта готова.