Як позбутися від подряпин на екрані телефону. Можноли прибрати подряпини з екрана телефону.

Мабуть, кожна людина стикався з проблемою, коли екран улюбленого телефону несподівано дряпався або покривався сіткою з дрібних подряпин. Такий «сюрприз» може засмутити будь-кого, але не впадайте у відчай, існує безліч способів позбавитися від подряпин на екрані .
Інструкція
1
Напевно, найпростіший і дієвий спосіб позбавитися від подряпин - просто не звертати на них уваги. Тим більше, якщо подряпин и непомітні, позбавляючись від них, ви можете не тільки зіпсувати телефон, але і позбутися гарантії. Зазвичай подряпин и видно тільки на сонці, тому з ними найкраще змиритися.
2
Також ви можете звернутися в сервісний центр, але пам'ятайте про те, що якщо у вас закінчилася гарантія, то видалення подряпин коштуватиме вам досить велику суму. У сервісному центрі існує лише один спосіб прибрати подряпин и - повністю замінити екран. В результаті ви не втратите гарантію і отримаєте абсолютно новий екран. Але в деяких випадках (наприклад, при заміні тачськріна) ціна ремонту може становити приблизно половину від вартості самого телефону .
3
Полірування - це найнебезпечніший спосіб позбавлення від подряпин на екрані телефону . Поліровка припускає стирання верхнього шару, і як наслідок ви можете пошкодити покриття антивідблиску або тачскрін, після чого вам доведеться звернутися в сервісний центр. Перед поліруванням надійніше за все буде розібрати телефон і дістати екран, якщо ви не зробите цього, то ризикуєте забити весь телефон брудом. Існує декілька способів полірування
4
Замша - це самий недієвий спосіб. Суть даного методу полягає в механічній поліровці поверхні замшею, причому робити це доведеться дуже довго, а в результаті ви навряд чи позбудетеся від усіх подряпин.
5
Паста ГОІ. Існує величезна кількість варіантів використання пасти, наприклад, паста ГОІ + полірувальна машинка, паста ГОІ + ганчірочка, паста ГОІ + машинне масло і так далі. Після тривалого полірування ви зможете позбутися від усіх дрібних подряпин.
6
Засіб для видалення подряпин на CD/DVD дисках - це найкращий спосіб полірування. В результаті пропадуть всі дрібні подряпин и, а часу на це піде зовсім мало. Але є один недолік даного методу: процедуру доведеться повторювати приблизно раз на місяць, так як старі подряпин и з часом почнуть проявлятися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=93w6UO5z1zk
Корисна порада
Якщо ви хочете захистити свій телефон від подряпин з моменту покупки, то обов'язково купите захисну плівку.