Як прибрати недруковані знаки. подивитися пароль підключення.

При складанні і редагуванні документів в текстовому редакторі Microsoft Word є можливість використовувати додаткові знаки розмітки документа. Вони не виводяться на друк, а присутні тільки на екрані і в командах форматування документа. Відображення таких значків можна вмикати і вимикати на будь-якій стадії створення і редагування тексту.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word 2007
Інструкція
1
Вимкніть режим відображення структури сторінки. У такому режимі графічний редактор ставить мітки перед розділами, підрозділами та абзацами тексту. Вони не виводяться на друк, а служать для найбільш наочного уявлення структури документа і можуть бути корисні, наприклад, при складанні змісту документа. Відключити відображення недрукованих знаків розмітки структури можна клацанням піктограми будь-якого іншого варіанту відображення (наприклад, «розмітка сторінок») в нижньому правому куті екрана, лівіше повзунок масштабу сторінки. Ці ж перемикачі режимів відображення продубльовані в меню редактора на вкладці «Вид» в секції «Режими перегляду документа» - можете скористатися ними.
2
Вимкніть відображення «всіх знаків» - це дозволить прибрати з екрану ті значки, які відзначають у тексті прогалини прості і нерозривні, закінчення абзаців, табуляцію та інші службові відмітки, що формують структуру документа, але не виводяться на друк. Зробити це можна натисканням відповідної піктограми в меню редактора - вона поміщена в секцію «Абзац» кладки «Головна».
3
Вимкніть в налаштуваннях редактора відображення знаків форматування на екрані, якщо це необхідно. Щоб це зробити спочатку розкрийте головне меню Word - натисніть велику круглу кнопку «Office» у лівому верхньому куті вікна. Клацніть прямокутну кнопку «Параметри Word», яка розміщена справа внизу. Таким способом ви отримаєте доступ до зміни установок текстового редактора.
4
Виберіть у списку, вміщеному у лівій панелі вікна налаштувань, рядок «Екран» і зніміть мітки в чекбоксах секції з заголовком «Завжди показувати ці знаки форматування». Не обов'язково прибирати всі позначки - видаліть тільки ті, які вам заважають у роботі з документами. Коли все буде готово, натисніть кнопку «OK» у правому нижньому куті.