Як дати лінекс дитині.

Порушення балансу кишкової мікрофлори може проявитися коліками, больовими спазмами, запорами і діареєю. Як правило, дані розлади виникають після прийому антибактеріальних препаратів і внаслідок кишкових інфекцій, які широко поширені серед маленьких дітей. Для усунення неприємних симптомів дисбактеріозу лікарі рекомендують приймати лінекс . Перевага даного препарату полягає в тому, що він підходить для всіх вікових груп, включаючи новонароджених.
Інструкція
1
Дисбактеріоз може виникнути навіть у новонародженого малюка внаслідок неправильного харчування мами або інфекційного захворювання. Штучне вигодовування, пізнє прикладання до грудей, атопічний дерматит або неправильне харчова поведінка матері під час вагітності також можуть спровокувати даний стан. Непрямими ознаками цієї хвороби є порушення стільця, часті відрижки і зниження маси тіла малюка. Для уточнення діагнозу лікар, швидше за все, призначить посів калу, який допоможе виявити недолік корисних бактерій. У разі підтвердження діагнозу педіатри часто призначають лінекс . Для лікування немовляти слід висипати вміст капсули в ложку, розвести порошок грудним молоком або водою, і дати цю суміш малюкові. На один курс лікування знадобляться дві упаковки препарату, так як стійкий лікувальний ефект можливий лише при десятиденної терапії за умови прийому трьох капсул на добу.
2
Діти дошкільного віку частіше за інших схильні кишковим інфекціям. Виною тому звичка тягти все в рот і згуртовані дитячі колективи, в яких інфекція швидко поширюється. У комплексній терапії лінекс призначається по одній капсулі тричі на добу. Порушувати цілісність оболонки в даному випадку не потрібно, капсулу приймають цілими, запиваючи невеликою кількістю чаю або соку.
3
Школярі схильні дисбактеріозу через нерегулярного і, часом, нездорового харчування. Продукти з вмістом консервантів та барвників негативно впливають на шлунково-кишковий тракт. При появі симптомів хвороби лікар, швидше за все, порекомендує прийом лінекс а по дві капсули три рази на день.
4
Під час антибактеріальної терапії лінекс використовується з першого дня лікування. Він допомагає вберегти кишечник від негативного впливу антибіотиків. Приймається за призначенням лікаря у віковому дозуванні. Як правило, дітям грудного та дошкільного віку призначається одна капсула на прийом, а школярам - дві.