Як перевірити свічки напруження.

Рано чи пізно в практиці будь-якого автомобіліста постає питання: «Як перевірити свічки напруження на працездатність?». Природно, найпростіший, але в теж час зачіпає фінанси спосіб - скористатися спеціальним набором інструментів, ціна яких варіюється від двохсот до трьохсот рублів, залежно від місця покупкі.Но, припустимо, грошей в кишені немає. Тоді можна перевірити свічки розжарювання підручними засобами.
Інструкція
1
Першим ділом обов'язково відключіть силовий провід, який йде на шину живлення свічок. Цей пункт очевидний і з боку здорового глузду - нещасні випадки ще нікому щастя не приносили.
2
Тепер акуратно зніміть шину зі свічок розжарювання. Підключіть провід безпосередньо до позитивної (Не переплутайте!) Клеми акумулятора. Далі іншим кінцем дроти потрібно «почіркать» по різьбі, на яку прикручується шина.
3
Зверніть увагу, проскакують чи іскри. Якщо так, то свічки в порядку. У разі відсутності іскор можна констатувати факт: свічка знаходиться в неробочому стані і потребує термінової заміни.
4
Ще один досить дієвий варіант - почекати, поки температура навколишнього середовища опуститися до позначки в -15 градусів за Цельсієм і спробувати завести машину.
5
Також можна викрутити свічки і перевірити центральний електрод. Деякі кваліфіковані фахівці по-своєму відповідають на питання «як перевірити свічки напруження» специфічним чином: оскільки свічки - це звичайний нагрівальний елемент, то підійде самий банальний вольтамперомметр. Якщо, що називається, не «продзвонювати», то свіча несправна.
6
Якщо в результаті всіх перевірок виявиться, що свічки паче не працездатні, то необхідно їх змінити на нові. Виробляти операції з монтажу найкраще в автосервісі за допомогою висококваліфікованих і досвідчених майстрів, у всякому разі, в перший раз. І не забудьте записати порядок дій і всі маніпуляції фахівця.