Як вивести бліх у собаки. засоби для виведення бліх у собаки, їх ціна.

Усі власники собак, без сумніву, стикаються одного разу з таким неприємним явищем, як блохи . Моторні, маленькі комахи господарюють в шерсті вашого домашнього вихованця, доставляючи йому дискомфорт. Ваше завдання - допомогти улюбленцю, позбавивши його від непрошених гостей.
Інструкція
1
На даний момент, у ветеринарних аптеках представлено безліч засобів для виведення бліх. Давайте розберемося і виберемо найбільш подходящее.Антіблошіний нашийник. Через легкості у використанні багато господарів віддають йому перевагу засобам. І вони не праві. Нашийник, насамперед, допомагає для профілактики зараження паразитами і більше підходить собакам з короткою шерстю. Ще один мінус у тому, що нашийник може натирати шкіру вихованця або не подобатися йому по запаху.
2
Спеціальні шампуні ефективно знищують бліх з першого разу, достатньо лише викупати собаку в шампуні, але паразитів назавжди не виводять. Тільки будьте обережні, все антиблошиний шампуні дуже шкідливі, оскільки містять хімічні препарати.
3
Спреи проти бліх підійдуть тим тваринам, яких проблематично викупати, наприклад, великого злого пса. У такому випадку можна використовувати спреї. Наносите спрей на шерсть вихованця і стежте за тим, щоб він не вилизував себе до повного висихання засобу. Препарат дуже ефективний і його дія зберігається дуже довго. Але для довгошерстих порід спреї не підходять.
4
антиблошиний краплі. Тюбик розрахований на вагу вихованця. Краплі наносяться на шкіру в області зашийка. Краплі створюють захист від трьох до чотирьох місяців.
5
Внутрішньом'язові ін'єкції. З ними потрібно бути дуже обережними, і використовувати тільки в разі крайньої необхідності. Такі ін'єкції позбавлять Вашого улюбленця не тільки від бліх, але й від кліщів та шлункових паразитів. Запам'ятайте, не варто робити уколи собакам маленьким. Все-таки ін'єкції були створені в розрахунку на великих тварин.
6
Після знищення паразитів потрібно подбати про те, щоб вони ніколи не повернулися. Ось тоді хорошим засобом стане нашийник для короткошерстих собак і краплі для тварин з довгою шерсткой.І ще: чим швидше ви помітите, що ваш вихованець занепокоївся, тим швидше його можна буде вилікувати. Частіше проводите огляд улюбленця, щоб переконатися, що бліх у нього немає.