Як виховати сина чоловіком.

Усім батькам хочеться виховати сина чоловіком, щоб він виріс турботливим, уважним, творчим і добрим. Але хлопчаки не ростуть гладко і рівно самі по собі. Якщо хлопчик росте у вас на увазі, то ви помічаєте, як він росте, як змінюється його енергетика на різних стадіях його життя. Вам необхідно розуміти, що потрібно дитині на різних вікових етапах.
Інструкція
1
Початкова стадія охоплює етап з народження до шести років. Визначальна роль у вихованні сина належить матері. У цей віковий період необхідно, щоб малюк відчував зв'язок з матерью.Окружіте дитини турботою і ласкою, передайте йому відчуття безпеки і великої любові, щоб син теж навчився любити. З цією метою найчастіше беріть його на руки, розмовляйте, тіскайте.Не рекомендується віддавати сина в дитячий сад до трьох років. Дослідження показали, що хлопчики в більшій мірі, ніж дівчата, страждають через розставання з рідними. Переживаючи почуття покинутості, у дитини може розвинутися агресивність, страхи. Така поведінка може зберегтися навіть у школі.
2
Наступна стадія починається з шести років до тринадцяти. Визначальна роль у вихованні сина належить татові. Пам'ятайте, що стаєте еталоном поведінки для дитини, у якої раптом з'явилося бажання наслідувати вам, вчитися чомусь новому. Слідкуйте за своїми вчинками, речью.Не відстороняйтеся від сім'ї ні фізично, ні морально. Приділяйте дитині весь вільний увагу, інакше він буде залучати його до себе різноманітними витівками. Хлопчаки можуть почати мочитися в ліжко, красти, проявляти агресивність до окружающім.Развівайте творчі і розумові здібності сина , не забувайте про особистісні якості. Звертайте його увагу на позитивні вчинки кіногероїв. З цією ж метою читайте дітям художні проізведенія.Мама не повинна відходити від виховання сина через те, що він став старше. Її любов все так само важлива для дитини.
3
Стадія від чотирнадцяти років до повноліття. Підшукайте хлопчикові наставника-чоловіка, який підготує його до дорослого життя, щоб йому не доводилося задовольнятися знаннями своїх однолітків. Основними критеріями при виборі наставника є чесність і безпека. Залучайте дитину в доросле життя, прищеплюйте почуття відповідальності.
4
У вихованні сина повинні брати участь обоє батьків, починаючи з народження і до повноліття. Змінюється лише частка участі батька чи матері на кожному віковому етапі.