Як посадити саджанці троянд.

Троянди - це, мабуть, найкрасивіші квіти. Тому багато садівників прагнуть посадити їх на своїй ділянці. Але доглядати за цими примхливими рослинами зовсім непросто. Щоб троянди добре росли і цвіли в нашому кліматі, треба приділяти їм багато уваги: вчасно підгодовувати, вкривати на зиму і своєчасно відкривати навесні, правильно обрізати, захищати від шкідників. І, звичайно ж, ці квіти необхідно правильно посадити.
Інструкція
1
Вибираючи місце для троянд, пам'ятайте, що вони дуже тепло- і світлолюбні. Знайдіть для посадки сонячний ділянку, захищений від сильних північних і північно-східних вітрів, але в той же час непогано провітрюваний. Особливо важливо, щоб рослини були добре освітлені в першій половині дня, тоді з листя стане активно випаровуватися волога, і троянди не вразить грибок.
2
Ідеальне місце для цих квітів - трохи піднесене, злегка ухильників на південь або південний захід, південний схід, з грунтовими водами, залягають не ближче 1 м до поверхні і суглинистой грунтом. Не можна садити троянди занадто близько до дерев. Інакше коріння останніх позбавлятимуть ніжні квіти харчування і вологи, а крона - створювати тінь.
3
Думаючи про розташування троянд на городі чи в саду, важливо також враховувати їх сорт. Якщо ви хочете посадити постійно квітучі флорибунди, їх краще збирати в групи по 3-5 кущів і висаджувати на відстані 30-50 см один від одного, як і чайно-гібридні, а також поліантові троянди. Шраби і полуплетістие квіти добре виглядають на відстані 1 м один від одного, поряд з арками або шпалерами. Маленькі трояндочки розташовують на передньому плані квітників або гірок, на відстані 15-20 см один від одного.
4
Перед посадкою треба заздалегідь викопати яму - таку, щоб коріння рослини в ній було вільно в розправленому стані. Яму заповніть 2 відрами землі, змішаними з 1 відром торфу, 1 відром піску, 1 відром подрібненої і вивітрилася глини. 1 горсточкой суперфосфату і 1 склянкою раскислителя (якщо грунт кислий). Потім пролийте місце для посадки водою і дайте їй вбратися.
5
Садити троянди краще удвох: одна людина тримає кущ, другий розправляє коріння. Перед посадкою трохи подрежьте корінці. Потім опустіть троянду в яму, де гіркою насипана приготована ґрунтова суміш. Поступово засинайте коріння саджанця і ретельно трамбують землю руками. Не забудьте залишити невелике заглиблення навколо стовбура, щоб зручніше було поливати квітку надалі. Коли посадка завершена, полийте троянду і замульчируйте грунт, щоб волога випаровувалася повільніше.
Зверніть увагу
Кореневу шийку заглубляйте приблизно на 3-5 см.