Як зробити недбалу зачіску. Як зробити волосся недбалими і красивими одночасно.

Недбалі зачіски стали в цьому сезоні дуже модними. Але варто обмовитися, що якщо недбалість з'явилася в результаті поганого догляду і неохайності - ви не зможете виглядати стильно, жіночно і акуратно. Як не парадоксально, удавані розпатланим волосся - результат зусиль по укладанню і догляду.
Інструкція
1
Існує думка, що недбалі зачіски можна створювати тільки на певних стрижках, найчастіше коротких. Воно помилково, оскільки при грамотному підході і хорошою фантазії недбалість можна надати будь стрижці з будь дліной.Многіе також невірно вважають, що недбалі зачіски підійдуть не до будь-якого одягу - наприклад, з діловим костюмом або вечірньою сукнею вони не будуть поєднуватися. Але будьте впевнені, що красиво укладена, така зачіска чудово поєднується з усіма стилями одягу. Отже, як же зробити недбалу зачіску ? Основний принцип полягає в тому, що ви повинні виглядати так, ніби робили укладку наспіх. Тому найкращий час для створення недбалої зачіски - це ранок, відразу після того як ви прокинулися. Якщо ваше волосся не надто сильно скуйовджене, можна прямо не причісуючись зафіксувати їх лаком, і зачіска готова. В іншому випадку, надайте руками пасмам бажану форму і після цього теж зафіксуйте зачіску . Але це найпростіший, так би мовити, побутової спосіб укладання.
2
Якщо ж ви хочете, щоб ваша недбала зачіска виглядала більш якісно, скористайтеся наступними порадами. Для того, щоб зробити недбалий пучок, спершу укладіть волосся за допомогою круглої щітки, піднявши їх догори. Щоб ваші локони довше зберігали обсяг, підніміть їх біля коріння ще більше за допомогою холодного струменя повітря (у багатьох фенів тепер є така функція), притримуючи їх пальцями. Потім зачешіте, захоплюючи пасма шириною близько п'яти сантиметрів і зберіть на потилиці в пучок.
3
Для кучерявого волосся фахівці радять трохи інший спосіб укладання в недбалу зачіску . Для початку необхідно нанести на чисте волосся мус або засіб для додання обсягу. Потім кожну окрему прядку збити і укласти за допомогою фена, а потім закрутити в джгут і закріпити за допомогою затиску. Після того, як волосся охолонуть після фена, розпустіть їх руками, не розчісуючи. Ті прядки, які лягли невдало, укладіть за допомогою щипців. Потім закріпіть їх за допомогою воску, але стежте за тим, щоб його не було занадто багато, інакше він буде обтяжувати локони. Тепер завийте руками кілька прядок у особи і закріпіть їх шпильками - зачіска готова.Небрежние стрижки поєднують в собі одночасно красу, жіночність, легковажність і невимушеність. Вони добре підійдуть для сильних і активних жінок, так як зможуть підкреслити і висловити їх характер і внутрішній світ.