Як віддати собаку до притулку. притулок для собак віддати.

Домашні тварини, які залишилися без господарів або живуть на вулиці, мають мало шансів для нормальної та безпечного життя. А собаки можуть стати жертвами відлову та подальшого усипляння. Якщо вам небайдужа доля вуличної собаки, можна спробувати віддати її в притулок або на пересмикування.
Інструкція
1
У кожному місті існують муніципальні притулок и для бездомних тварин. У них потрапляють тварини, виловлені на вулиці, агресивні або старі собаки. Чи не території притулок а розташовані вольєри, в яких міститися тварини. Як правило, всі вольєри знаходяться на вулиці, і в холодну погоду у тварин немає можливості зігрітися. Багато собаки не переживають холоду. Харчування в притулок ах досить мізерне, м'яса дають мало. Щоб якось скрасити тваринам життя в притулок е, приїжджають волонтери. Вони гуляють з собаками, намагаються знайти їм нових господарів. Якщо тварина старе або хворе, то після пари місяців життя в притулок е його присплять співробітники. Місць у вольєрах не вистачає, а нові тварини надходять майже щодня. Якщо собака вам дорога і вас хвилює її подальша доля, то в притулок для тварин її краще не віддавати. Іноді краще жити на вулиці, ніж у маленькій холодній клітці впроголодь.
2
Хорошою альтернативою муніципальним притулок ам могли б стати приватні притулок и, які фінансують благодійні організації. На приватних притулок ов в країні одиниці і вони, як правило, переповнені, бо мають невелику територію і обмежені фінансові можливості. У такій притулок можна влаштувати тварина, якщо ви внесете якісь кошти або купіть необхідний корм або ліки.
3
Можна віддати собаку на так звану пересмикування. Пересмикування здійснюють приватні особи, які доглядають за твариною за певну щомісячну плату. Зміст собаки повністю оплачуєте ви. Сума щомісячних виплат може починатися від 3,5-5 тисяч рублів і доходити до 7-10 тисяч. У цю суму входить утримання тварини в хороших умовах, годування, вигул, можливі ветеринарні послуги та догляд за хворою твариною, а також дохід самого тимчасового власника. На перетримці тварина може жити, поки не знайде нового або старого господаря. Вашої ж завданням буде активний пошук людей, які захочуть взяти собаку в сім'ю.