Як зробити обвіс руками. обвіс для мотоцикла своїми руками.

Що змушує людину витрачати гроші на тюнінг свого автомобіля? Напевно, в кожному конкретному випадку це щось своє. Приміром, бажання виділитися, підвищити характеристики своєї машини ну або просто тяга до прекрасного, чому ні? Проте, тюнінг - це досить дороге задоволення, але на всякого колобка знайдеться своя лисиця. Наприклад, в цій статті ми розповімо вам про те, як можна зробити обвіс руками.
Інструкція
1
Обвес - це невід'ємна частина будь-якого тюнінгу, т.к. завдяки йому можна зменшити відстань між асфальтом і бампером автомобіля. На першому етапі необхідно виміряти бампер, а також відстань від нього до землі. Потім зніміть його, отмойте (можна і у ванній) від пилу і бруду, щоб піна, за допомогою якої ви будете створювати поверхню на склотканини, не відвалилася.
2
Встановіть бампер в такому положенні, яке він займає на машині, і будівельною піною починайте його збільшувати. На упаковці може бути зазначено, що одного балона піни вистачає на п'ятдесят літрів води, але не варто на це розраховувати. Тому будьте готові до того, що доведеться витратитися трохи більше, ніж планувалося спочатку. Притискайте піну, щоб підвищити щільність матеріалу: наносите, потім уминала, знову наносите і наминати і т.д. Виконуйте ці дії до тих пір, поки заготовка не стане таких розмірів, які перевищують розміри готового виробу.
3
Необхідно дати піні висохнути. Цей етап може зайняти до трьох днів. Далі обрізайте заготовку у формі ескізу, який ви підберете заздалегідь. Краще використовувати шаблони, щоб не відрізати від заготовки по кілька разів і не зрізати зайвого.
4
зашкурена піну, сгладьте нерівності і оклейте заготовку папером. Тепер можна обклеїти поверхню стеклотканью, а краще більш тягнеться стеклосеткой. Попередньо необхідно три або чотири рази просочити склотканина (або склосітку) епоксидною смолою.
5
Щоб зробити обвіс більш міцним, піну можна залишити всередині нього. Тепер залишилося тільки пофарбувати деталі. Все, обвіс своїми руками готовий.