Як вивчити квитки ПДР. Як вчити правила дорожнього руху.

Знання правил дорожнього руху - основа майстерності водія. Іспит на знання ПДР проводиться першим і тільки після його успішної здачі здається водіння. Теорія здається по квитках, які детально розбираються на заняттях. Деякі питання теорії потрібно завчити, але в більшості їх потрібно просто зрозуміти.
Інструкція
1
Всього квитків ПДР 40 по 20 питань в кожному. Квитки містять абсолютно різні за складністю питання і не мають ніякої закономірності. Питання охоплюють всі частини і нормативи правил дорожнього руху. Питання складається з картинки і декількох варіантів відповідей. Ваше завдання вибрати правильну відповідь. Можна допустити не більш двох помилок.
2
Перед тим, як братися за вирішення квитків, необхідно вивчити всі дорожні знаки, розмітку, сигнали світлофора та регулювальника. Почніть відповідати на питання в міру своїх знань, потім ви повернетеся до пропущених питань. Для відмінного запам'ятовування відповідей займатися по квитках необхідно щодня. До кінця навчання теоретична частина повинна бути вами заучена кілька разів.
3
Найголовнішим в квитку є його зображення, по якому і задається питання. Перед відповіддю необхідно зображення уважно розглянути і не поспішати. Подивіться всі знаки, дорожню розмітку, сигнал світлофора, розташування автотранспорту. Не поспішайте з остаточним рішенням. Тільки зіставивши всі фактори, можна дати правильну відповідь. Всі питання спираються на правила дорожнього руху, тому декількох варіантів відповіді і різночитань бути не може.
4
Найскладнішими питаннями є ті, де необхідно розбиратися в конкретній ситуації. Наприклад: на якій відстані до нерівного ділянки дороги встановлюється знак «нерівна дорога» мимо села. І дано три варіанти відповіді: 150-300м; 50-100м; безпосередньо перед нерівним ділянкою. Тут картинка нічим не допоможе, необхідно знати конкретну відповідь. Такі питання доведеться вчити напам'ять. Їх не так багато. На один квиток попадеться від одного до трьох. До питань, які необхідно завчити відносяться всі теми про швидкісний режим, правила перевезення вантажів і пасажирів, технічні характеристики автомобіля.