Як накопичити на відпустку.

Представники старшого покоління ще пам'ятають, що таке відкладати на чорний день. Молодь не вміє збирати і звикла покладатися на швидкі кредити. Але це не зовсім правильно, оскільки платити зайвий відсоток за користування фінансами дуже невигідно. Робити накопичення треба вчитися. І починати краще з відкладання грошей на відпустку - на таку мету й громадити приємніше. Найголовніше - починати робити це заздалегідь, задовго до наміченої поїздки.
Інструкція
1
Насамперед треба ретельно проаналізувати всі витрати і надходження грошей і зрозуміти, чи є ресурс для накопичень. Подумайте, чим ви можете пожертвувати заради поїздки до моря чи в гори. Можливо, у списку опиняться сто тридцять перший помада або двісті двадцятий плаття, а. може бути, легше вийде відмовитися від щотижневих походів в ресторани або вживання алкоголю.
2
Потім розрахуйте, скільки грошей знадобитися на здійснення мрії. З'ясуйте вартість поїздки, в яку хочете відправитися в відпустку ной період. Врахуйте всі додаткові витрати, які вам загрожують на відпочинку - на екскурсії, шопінг, розваги. Припустимо, ви зрозуміли, що повинні зібрати до вересня 80 тисяч. Добре, якщо проблемою накопичення ви перейнялися в березні. Це значить, що кожен місяць буде потрібно відкладати по 10-12 тисяч рублів (відсутню суму можна взяти з відпустку вих).
3
Порівняйте необхідну на поїздку суму зі звичайними видатками і починайте урізати витрати та/або заробляти додатково. Допоможуть в цьому деякі золоті правила.
4
Перед походом в магазин складайте список необхідних продуктів та інших товарів. Він дозволить не здійснювати імпульсних покупок і не набувати непотрібних речей або тих, без яких цілком можна обійтися.
5
Перш, ніж щось купити, зробите все обов'язкові платежі: за квартиру, комунальні послуги, телефон та інтернет, кредит і т.п.
6
Оберіть спосіб накопичення. Класти гроші «в панчоху» - неактуально, вони будуть знецінюватися в силу постійної інфляції. До того ж. Якщо кошти лежать у банку, менше спокуси взяти їх і витратити не на здійснення наміченої мети, а на щось інше. Підберіть терміновий банківський вклад - накопичувальний чи іншій. Можна також покласти фінанси на кредитну карту. Але в цьому випадку намагайтеся нею не користуватися для здійснення покупок, інакше можна непомітно витратити всі заощадження, причому зовсім не на відпустку .
Не всі люди в захваті від банківських кредитів. Просто не хочеться мати борги. А деякі для отримання довгострокових кредитів не відповідають високим вимогам банків. У тому і іншому випадку доводиться замислюватися про самостійні накопиченнях на квартиру . Чи буде це можливим, залежить від грамотного планування. Саме план здатний дати надію на успіх. Він перетворює мильний міхур мрій в добре збиту драбину успіху.
Інструкція
1
Дізнайтеся вартість квартири вашої мрії. Підіть і подивіться.
2
Визначте прийнятне кількість років. Налаштуйтеся робити накопичення так довго, скільки вважаєте розумним.
3
Створіть стратегічний запас. З нинішнім рівнем доходу у вас може нічого не вийти. Вам потрібен ривок, треба підняти себе на інший щабель, де можна мати доходи, відповідні вашим планом. Для такого ривка потрібно час, протягом якого повинна бути впевненість, що ви зможете оплачувати рахунки і не влізете в долгі.Стратегіческій запас може складатися як з грошових заощаджень, так і з реальних речей. Складіть список господарських "витратних матеріалів". Наприклад, це пральний порошок, мило, інші предмети, без яких життя неможливе. Подбайте, щоб у вас був запас всіх речей зі списку на якийсь час вперед. Це дозволить вам спокійно йти на глобальні життєві зміни.
4
Знайдіть людей, які заробляють достатньо для здійснення вашої мети. Подумайте, чим вони займаються. Якщо справа вас приваблює, ставте мету навчитися цьому і заробити на квартиру .
5
напросився в учні. Маючи стратегічний запас, ви можете собі це дозволити. Вас не злякає, якщо перший час не буде доходів. Оскільки відступати нікуди, ви докладете всіх зусиль для досягнення успіху.
6
Підвищіть власний рівень. Усмоктуйте у наставників все, що зможете.
7
Дотримуйтесь планом покупки квартири. Підвищуючи рівень доходу, не забудьте про початкову мети. Продовжуйте жити скромно, поки не здійсните мрію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=COX8Tfb5AiQ
Зверніть увагу
Відомо багато випадків, коли люди з убогості піднімалися на пристойний рівень. Читайте їх книги - вони пишуть, що ні розумнішими і не талановитіший інших. Просто зважилися жити інакше. Такі приклади проженуть страх невідомості.
Корисна порада
Роберт і Кім Кийосаки жили в машині, не маючи житла. Вони були сповнені рішучості досягти мети. Тому подолали труднощі і домоглися свого. Прочитайте історію їхнього життя.