Як прокачати гальма у ВАЗі.

Для видалення повітря з гідравлічної системи гальм автомобілів сімейства ВАЗ поодинці не впоратися. Принцип видалення повітря з гідравлічної системи гальм схильний строго певним правилам для будь-якого автомобіля, обладнаного подібними гальмами. Основа основ: виганяти повітря необхідно починати з самої довжиною магістралі, крок за кроком переходячи до найкоротшою.
Вам знадобиться
  • Гальмівна рідина, ключ дли прокачування гальм, гумова або силіконова трубка, порожня пляшка.
Інструкція
1
Доливаємо в бачок гідроциліндра гальмівну рідину під саму пробку. Помічника садовить в автомобілі на місце водія, а самі спускаємося в яму і підходимо до правого заднього колеса. Знаходимо штуцер для прокачування гальмівного циліндра, знімаємо з нього захисний гумовий ковпачок, одягаємо на штуцер спецключ і трубку, яку опускаємо в склянку або пляшку.
2
Просимо помічника натиснути на гальма до упору педалі і утримувати її в такому стані ногою. Самі відкриваємо штуцер і спостерігаємо за видавлюваної гальмівною рідиною, на предмет присутності в ній повітря. За цей час педаль гальма провалюється і помічник, коли вона дійде до статі, зобов'язаний вам повідомити про це. Після чого ви негайно закриваєте штуцер, а людина в салоні повторює процедуру накачування гальм. Педаль вперлася - він подає вам сигнал, і ви відкриваєте штуцер для прокачування.
3
Ця процедура триває доти, поки не буде видалений весь повітря з прокачиваемого циліндра. Закінчивши з правим заднім циліндром, ви послідовно переходите: до лівого колесу, потім до переднього правого і потім до лівого переднього. Вакуумний підсилювач гальм прокачується в найостаннішу чергу.
Корисна порада
В ході прокачування гальмівних циліндрів необхідно постійно контролювати рівень гальмівної рідини в бачку гідроциліндра і періодично її доливати до відповідної мітки.