Як лікувати задишку.

Задишка - це не самостійне захворювання, а неприємний симптом відразу декількох недуг. Тому для її усунення слід для початку з'ясувати й усунути її причину. Але не завжди можливо повністю вилікувати хворобу, в результаті якої з'являється задишка. У цьому випадку доводиться боротися з нею, як такої.
Інструкція
1
Від не надто сильної задишки допомагають гарячі ножні ванни. Парьте ноги або ставте на підошви гірчичники, при цьому приймайте но-шпу, папаверин або еуфілін, в результаті напад скоро пройде.
2
Якщо задишка сильна, з нею можна боротися шляхом інгаляцій. Купуйте препарати для астматиків і робіть інгаляції цими коштами. Також допомагають при серйозній задишки сальбутамол і вентолин, вони розслабляють бронхи і нормалізують роботу органів дихання, при цьому практично нешкідливі.
3
Більш ефективні такі препарати, як беротек, астмопен і алупент. Але у них є серйозне побічна дія: перший може викликати сильний м'язовий тремор, два інших іноді призводять до порушення серцевої діяльності.
4
Якщо ви вже страждаєте дисфункцією серцевої діяльності і при цьому відчуваєте задишку , стан можна полегшити засобом на основі ізопреналіну. Всі вони, поліпшуючи роботу дихального апарату, при цьому м'яко діють на роботу серцевого м'яза. Проте дані препарати не можна приймати при ішемії.
5
Коли не допомагають інгаляції з ліками, ці ж кошти можна вводити у вигляді ін'єкцій - підшкірно, внутрішньовенно або внутрішньом'язово. Однак робити це самостійно ні в якому разі не можна, дозування і спосіб призначає лікуючий лікар.
6
Важкі напади задишки купіруються за допомогою адреналіну. Його вводять зазвичай підшкірно, по 0,4-0,5 мл. Протипоказання - підвищений артеріальний тиск і високий вік хворого (більше 60 років).
7
Якщо від сильної задишки не допомагають ніякі засоби з перерахованих вище, то необхідна госпіталізація. Викликайте швидку допомогу і їдьте в лікарню. Перед відправкою в стаціонар лікар зазвичай вводить ліки з групи глюкокортикоїдів: гідрокортізін, дексаметазон і т.п. Ці препарати необов'язково застосовувати у вигляді ін'єкцій, можна випити таблетку або зробити інгаляцію.
8
Буває, що причиною задишки є банальна алергія. У цьому випадку потрібно просто усунути дратівливий чинник - пилок рослин, шерсть домашніх тварин, пил і т.п. Також слід випити антигістамінний засіб і застосовувати зміцнюють імунітет препарати.
Зверніть увагу
Нерідко задишка є супутнім симптомом алергічної реакції, яка зачіпає слизову оболонку дихальних шляхів. У цьому випадку проводити самостійне лікування задишки народними засобами небезпечно для життя хворого. Лікувати задишку народними засобами можна тільки в тому випадку, якщо вона з'являється ситуативно, тобто після пробіжки або пережитого хвилювання.
Корисна порада
Як вилікувати задишку? І звідки беруться хвороби? Ось, наприклад, задишка. Що це таке, знають усі. При ній з'являється відчуття браку повітря при зітханні, і вона говорить про певні порушення у процесах дихання. Народні засоби, як вилікувати задишку. Так само, як ми лікуємо серце без таблеток, Здорове життя пропонує звернутися до народних методів і в лікуванні задишки.