Як в'язати шапку з норки. в'язані норкові шапки.

В'язані шапки бувають різними: з вухами, з китицями, спортивні, шоломи та інші. Але особливу популярність сьогодні набувають в'язані хутряні шапки з норки. Легка і оригінальна, вона стала справжнім зимовим хітом. Причому таку незвичайну річ можна пов'язати самим звичайним способом.
Вам знадобиться
  • - шкура норки;
  • - лезо;
  • - нитки;
  • - спиці
Інструкція
1
В'язана шапка з норки по діям виконується досить нескладно. Але за часом робота ця дуже копітка. Для того щоб зв'язати шапку з хутра норки, потрібно підібрати всі матеріали - нитки, спиці, гачок.
2
Далі потрібно підготувати шкуру норки для в'язання. Для цього потрібно взяти хутряний шматок і розрізати його бритвою по спіралі так, щоб не було обриву. Потім ви зшиваєте шматочки між собою. В одних джерелах радять приклеювати їх один до одного, але це може зіпсувати зовнішній вигляд хутра. Ширину смужок потрібно потрібно регулювати по тому, наскільки товсту або тонку шапку ви хочете в результаті отримати. У середньому ширина смужки виходить близько 5 міліметрів.
3
Після того, як норкові нитки підготовлені, візьміть спиці і наберіть на них потрібну кількість петель. Починайте в'язати, як звичайну шапку з пряжі. В'яжіть, додаючи і збавляючи петлі після періодичних примірок. Шапка в'яжеться звичайної лицьової гладдю.
4
Далі потрібно обробити край виробу. Щоб він вийшов красивим, потрібно обмотати хвостом від норки. Для цього його потрібно нарізати на смужки. Потім їх потрібно зшити по росту волосся і обмотати край вироби, з такою частотою, яка вам подобається.
5
Щоб зв'язати шапку з норки гачком, потрібно хутро нарізати на тонкі смужки. Потім їх перекручують так, щоб волосся опинявся і всередині, і зовні. А після можна починати в'язати. Процедура ця виконується так само, як і спицями.
6
Плюс таких шапок в тому, що вони виходять дуже тонкими, практично невагомими, але при цьому дуже-дуже теплими. А крім цього, ці головні убори незвичайні і дуже оригінальні. Теплота і м'якість її досягаються за рахунок того, що в'яжеться така шапка подвійний ниткою. Тобто в подкладе вона теж не потребує, бо хутро знаходиться і всередині, і зовні. Єдиний недолік - хутра на таку шапку йде досить багато. Якщо перевести його в готові зшиті вироби, то потрібно для виробництва однієї в'язаній з норки шапки дві зшиті з цільних шматків хутра.