Як приготувати четверговий сіль. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

четвергового сіль (є ще назви "четвережная" і "чорна") - сіль , "приготовляемая" у Страсний тиждень в ніч з середи на Чистий четвер, наділялися особливою магічною силою. Стародавні слов'яни використовували сіль в різних обрядах. Тоді вважалося, що сіль відлякує шкідливі сили і захищає людину. Чорна сіль смачна і корисна. Страви, приправлені нею, більш ароматні.
Вам знадобиться
    • Чавунна сковорідка
    • квасних гуща (або житня мука)
    • Велика сіль
    • Дерев'яна ложка
    • Полотняний мішок або скляна банка для зберігання готової солі
Інструкція
1
Для того, щоб четвергова сіль вийшла смачна і не пригоріла при приготуванні, потрібно використовувати чавунну сковорідку. За відсутності такого посуду можна прожарювати сіль в будь-який інший толстостенной посуді, але по можливості не використовуйте алюмінієву. Щоб сіль при боргом приготуванні при високій температурі не ввібрала в себе шкідливі важкі метали.
2
Насипте в розігріту сковороду сіль і житнє борошно. Поступово збільшуючи температуру, перемішуйте сіль з борошном за годинниковою стрілкою протягом усього часу приготування. Краще використовувати для перемішування дерев'яну ложку або лопаточку. Депотріскування триває досить довго, поки сіль з борошном не потемніють.
3
Щойно сіль поміняє колір, плиту потрібно вимкнути, а готову сіль залишити на плиті до півночі. Після півночі сіль потрібно пересипати в щільних полотняний мішечок або в скляну банку, яку потрібно буде також щільно закупорити. Четвергова сіль готова, і її можна використовувати для вживання в їжу.
4
Якщо у вас немає квасний гущі, то замість неї можна використовувати розмочений житній або бородинський хліб в пропорції на 1 кг крупної солі - 5 кг хліба. Ці інгредієнти перемішують, потім підготовлену суміш ставлять у попередньо нагріту до 250 градусів духовку і печуть, поки хліб не почорніє. Після цього суміш потрібно подрібнити і просіяти через сито.
5
В кожному селі був свій рецепт такої чорної солі. Наприклад, в Костромі в четверговий сіль при приготуванні до звичайних інгредієнтів додавали ще й пряні трави: материнку і м'яту. Звідси й назва цієї солі - костромська чорна сіль .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PvzhyRhfSvM
Зверніть увагу
Для приготування четверговою солі не можна використовувати дрібну йодовану сіль.