Як зняти акумулятор з машини.

З настанням зими і приходом сильних морозів, коли температура навколишнього повітря нерідко опускається нижче мінус 10 градусів, акумулятор краще зняти з машини і занести на ніч в тепле приміщення - для полегшеного запуску застиглого двигуна на наступний день. Насправді складного в цьому нічого немає. З подібною процедурою під силу впоратися будь-якому автовласникові.
Вам знадобиться
  • гайковий ключ на 10 мм,
  • гайковий ключ на 13 мм.
Інструкція
1
Для демонтажу акумуляторної батареї з автомобіля, наприклад ВАЗ 2108-09, необхідно для початку відкрити капот. Потім послабити кріплення клем і зняти їх з акумулятора.
2
Після чого відкрутити гайку металевої планки, надійно фіксує батарею в гнізді акумулятора.
3
Звільнивши кислотний або лужний акумулятор від кріплення, видаліть його зі свого "штатного" місця
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3VKN9_0Tnps
Зверніть увагу
Незважаючи на те, що сучасні акумуляторні батареї виготовляються в герметичному корпусі і не вимагають обслуговування під час експлуатації автомобіля, необхідно приймати підвищених запобіжних заходів. Не допускати ударів батареї про будь-які предмети. Але якщо при роботі з кислотним акумулятором, утворилася текти електроліту, то місця на одязі або на тілі людини, на які потрапила рідина, треба промити розчином лугу. Якщо батарея лужна, то нейтралізація електроліту здійснюється слабким розчином кислоти.
При проведенні відновного ремонту електрообладнання або інших систем двигуна, наприклад - паливної, завжди рекомендується знеструмити бортову мережу машини і від'єднати клеми від акумуляторної батареї. Дотримання даної запобіжні заходи допоможе зберегти автомобіль і гаражне приміщення від пожежі.
Вам знадобиться
  • -гаечний ключ на 10 мм.
Інструкція
1
Рекомендації з відключення електрообладнання від джерела живлення продиктовані заходами безпеки і засновані на багаторічному сумному досвіді, і ігнорувати їх на практиці ні в якому разі не можна.
2
Крім того, що коротке замикання електропроводки призводить до виходу з ладу електронних блоків управління роботою двигуна, воно може привести до займання автомобіля. Дотримуватися граничної обережності особливо необхідно при ремонті паливної системи. Виникнення будь-якої іскри в даний момент здатне позбавити автовласника не тільки машини, але і гаража.
3
У зв'язку з вищесказаним, на підготовчому етапі з проведення відновлювального ремонту автомобіля у нього піднімається капот, з акумуляторної батареї знімається кришка і ключем на 10 мм звільняється затягування болта на клеми "мінус».
4
У тих випадках, коли передбачено витяг АКБ з гнізда, тоді також від'єднується і кабель від клеми «плюс», а після звільнення акумулятора від кріплення, він видаляється з підкапотного простору.
Зверніть увагу
Якщо акумулятор знімається з машини і ремонтується паливна система, то, незважаючи на те, що автомобіль повністю знеструмлений, необхідно вживати всіх заходів, що запобігають невиправданий розлив паливно-мастильних речовин в приміщенні гаража.
Корисна порада
Після зняття акумулятора поставте його на зарядку. Така процедура йому не завадить, особливо під час тривалого ремонту.