Як зшити пуховик.

Зшити пуховик можна і вдома, самостійно. Тільки от досвідчені майстрині кажуть, що робота ця "брудна" - занадто багато пуху та пір'я розлітається по дому. Зате, якщо вже ви шиєте його самі, то точно будете знати, який в ньому наповнювач. Та й модель можна підібрати собі, яку душі завгодно.
Вам знадобиться
  • - основна ткант;
  • - пух або синтепон;
  • - тканина, по типу схожа на покривний матеріал;
  • - підкладкова тканина (Не вовняна) .
Інструкція
1
Перед тим як починати шити пуховик , потрібно розібратися з тим, що буде служити його набиванням. Якщо ви хочете пух, значить, потрібно їм запастися в достатніх кількостях. Але приготуйтеся до того, що найскладнішим стане саме створення внутрішнього шару. Для верху пуховик а підійде будь-яка тканина, яка володіє легким водовідштовхувальним ефектом. Це необхідно для того, щоб перший же сніг, який буде танути на вашому одязі не проникало всередину і не псував набивання.
2
Зніміть необхідні мірки з того людини, для якого ви шиєте. І додайте до них ще пару трійку сантиметрів, якраз щоб залишилося місце для розміщення підкладали. За получившимся мірками складіть викрійку звичайного пальто, накладіть цю викрійку на тканину, виріжте і зшийте. Основа готова. Тепер можна займатися наповнювачем.
3
Для того щоб пух або синтепон не розповзався всередині вашого пуховик а досить хаотично, потрібно їх зафіксувати на одному місці. Для цього добре підійде тканина, яка схожа на покривний матеріал для грядок. У ній немає великих просвітів між волокнами, а тому набивка вилазити не буде. Розподіліть, скільки вам потрібно зробити таких невеликих підкладкових подушок, наповнених утеплювачем. Зробіть з цієї тканини мішечки і помістіть в них пух або синтепон. Потім акуратно зашейте кожен з них.
4
Тепер потрібно зайнятися підкладів. Викроюйте подклад за наявними у вас мірками. Пам'ятайте, що для пуховик ов не рекомендують в якості підкладки використовувати шерсть, бо вона має здатність витягати набивку назовні. Тепер можна займатися розподілом між основною тканиною і підкладів напонітель. Все робити потрібно дуже акуратно, щоб не роз'їжджалися. Коли ви закінчите роботи з розміщення, потрібно всі деталі змітати між собою, а потім прострочити. Все ще раз ретельно розправити, і ваш пуховик готовий.