Як носити хустку на шиї. Як носити хустку з блузкою.

Правильно підібраний до одягу хустку може змінити ваш образ, поміняти стиль. Тому шийний хустку , шаль або палантин - універсальний аксесуар жіночого одягу. Міняючи їх і по-різному зав'язуючи, ви завжди будете здаватися по-новому одягненою. Як же правильно носити хустку ?
Інструкція
1
Купуючи хустку , підбирайте його до наявної у вашому гардеробі одязі. Підбирайте або у вашій звичної гамі (якщо, наприклад, ви любителька пастельних тонів, то шарф або хустку кислотного відтінку буде погано виглядати з вашим стилем), або ж в контрастною. Якщо ви в основному одягаєтеся в одяг сірих, попелястих, чорних і білих тонів, то вам підійде будь-який відтінок - від білого до червоного.
2
Купуючи хустку , дотримуйтесь стиль. Шовкову хустинку ніжною забарвлення не підійде до спортивних штанів і курток, а шарфик із смішними пиками або героями мультфільмів - до класичної білій блузці.
3
Маленькі хусточки, наприклад, шовкові, носять зазвичай, пов'язавши навколо шиї і пересунувши вузол на сторону. Такий спосіб підходить жінкам з витонченою, довгою шиєю. При наявності зайвої ваги, короткуватою шиї і другого підборіддя від такого способу краще відмовитися, так як він візуально укорочує шию.
4
Квадратні великі хустки можна носити, склавши косинкою і накинувши на плечі, зав'язавши вузлом, скрутивши джгутом, перев'язавши один хустку з іншим, відповідного кольору. Також можна обернути його навколо шиї так, щоб прямий кут складеного хустки знаходився на грудях, а потім кінці зав'язати попереду, або сховавши під тканину хустки, або залишивши видимими.
5
Ще один спосіб носіння таких хусток - НЕ зав'язувати, а використовувати спеціальні кліпси. Можна красиво задрапірувати хустку і зафіксувати таким спеціальним пристроєм.
6
Великі палантини (довжиною від двох метрів) можна носити як шаль, накинувши на плечі (ошатний варіант), а якщо тканина щільна і тепла, то загорнутися в нього, використовуючи як накидку. Закріпити хустку допоможуть спеціальні ошатні шпильки.
7
Щільні великі шовкові хустки можна зав'язувати краватки вузлом, опускаючи вузол нижче. Такий спосіб красиво виглядає з елегантними блузками і невеликим прикрасою на ланцюжку.
8
Великий народний хустку (наприклад, Павлово-Посадський) або в'язану шаль можна носити, накинувши один з її гострих кінців на плече. Вийде схоже на пончо.
Зверніть увагу
Хустка може являти собою щось більше, ніж простий квадратний шматок тканини, який носять на шиї. Як носити хустку на шиї: варто йому лише опинитися в умілих руках, і він легко перетвориться в головний пов'язку, тюрбан, бюст'є. Те, що, на перший погляд, здається таємницею, насправді лише невеликий фокус, умілий вузол, який надає всьому хустці таку вишуканість і витонченість.
Корисна порада
Якщо ви володарка довгою красивою шиї, то вам відмінно підійдуть маленькі легкі шийні хусточки. Зазвичай їх носять, складемо навпіл і обв'язавши навколо шиї. Цікаво виглядає, коли вузол хустки трохи зсунутий убік, а не розташований по центру.