Як впоратися з істериками дитини.

Молодим батькам буває складно усвідомити, що б'ється в істериці дитина - це результат їхнього власного виховання. Але це необхідно зробити, якщо істерики входять в щоденний ритуал. Терпіння і єдність вимог - ось головні козирі батьків у цій ситуації.
Інструкція
1
Часто молоді мами і тата недооцінюють рівень розуміння того, що відбувається з їх чадом. А адже навіть в рік маля дуже багато чого усвідомлює, особливо те, яким способом можна домагатися свого. Саме в цей момент зароджується проблема істерик, конфлікт між дитячим «хочу» і батьківським "не можна".
2
Запам'ятайте, що «не можна» - це те, що не можна ніколи, ніде і ні за яких обставин! Наприклад, не можна гратися з електричною розеткою, не можна чіпати киплячий чайник, не можна бігати і грати на автомобільній дорозі. «Не можна» має ставитися до життєво важливих заходів безпеки дитини . Дотримуйтесь єдність вимог, але не зловживайте цим словом, інакше воно може втратити свою значимість. Всі інші заборони батьків можна виражати в більш м'якій формі, наприклад, «Не треба, ...», обов'язково пояснюючи малюкові, чому не варто цього робити.
3
Ще один важливий прийом - перемикання уваги дитини . Діти до півтора-двох років дуже легко переключаються від забороненого предмета на красиву машину, яка їде мимо, або на зеленого коника, що сидить у траві. Мамі достатньо всього сказати заповітну фразу яскраво і з виразом: «Ой, дивися, який великий вантажівка поїхав!». Спочатку вам може здатися, що постійно придумувати щось інтригуюче дитячу увагу дуже складно. Так і є. Але тільки на перших порах. Пізніше це входить у звичку і не викликає ніяких труднощів.
4
Особливо важливо навчитися перемикати дитячу увагу у віці від року: саме в цей час починаються всі проблеми, пов'язані з примхами і істериками. Запам'ятайте: у малюка не повинно виникнути звички істерично кричати, щоб домогтися бажаного. Як тільки ви хоча б раз поступіться - все пропало. Потім доведеться довго і наполегливо знову вводити правила, а це вимагає набагато більше сил і мами, і дитини .
5
Існують ситуації, коли жоден з перерахованих вище способів не допомагає - дитина вередує з приводу. З'ясуйте, що малюка турбує. Адже всім відомо, що здорова дитина - веселий і в хорошому настрої. Можливо, малюк захворіє або у нього ріжуться зуби. У таких ситуаціях можна бути поблажливіше в заборонах, дитині погано і він не готовий сприймати інформацію. Але як тільки хвороба піде, важливо якнайшвидше повернути всі правила в ужиток і без винятків.