Як розкодувати магнітолу.

Магнітоли, вбудовані в більшість сучасних авто, мають кодування, що захищає від злому. Після того, як автомобільна мережа буде знеструмлена хоча б на 10 хвилин, або клема буде випадково вами скинутися, ваша магнітола запросить введення чотиризначного коду. Звичайно, при покупці нової машини, вам дадуть картку з кодом. А що робити, якщо картка загубилася, або її взагалі не було?
Інструкція
1
Цей варіант відрізняється простотою і дорожнечею: приїжджаємо до дилера, він каже нам код. Інша справа, що безкоштовно він цього робити не буде. Крім того, за зняття і установку магнітоли теж доведеться заплатити. Для середньої іномарки така операція коштує від 3000 рублів.
2
Можна вдатися до альтернативного, дешевому способу. Кріплення на багатьох іномарках однакові. Знімаємо верхню заглушку, відкручуємо верхні гвинти. Знімаємо нижню заглушку і відкручуємо гвинти нижні.
3
Витягуємо магнітолу до того моменту, поки не зможемо розглядати на ній серійний номер, не отсоединяя при цьому провід. Номер переписуємо на папірець. Не забудьте уточнити модель магнітоли та її виробника.
4
В інтернеті шукаємо калькулятор для конкретно нашої моделі магнітоли, орієнтуючись по виробнику магнітоли та її моделі. Тепер вписуємо в калькулятор серійний номер, і програма обчислює нам код.
5
Тепер нам залишилося лише ввести в магнітолу отриманий код, і можна буде знову насолоджуватися улюбленою музикою, сидячи в салоні автомобіля. На пошук калькулятора в інтернеті і виконання процедур зняття і установки магнітоли у нас має піти всього близько 40 хвилин. І я не говорю про декілька тисяч рублів, які можна заощадити, якщо скористатися другим способом.
Корисна порада
А щоб не боятися втрати папірці, раджу вам записати отриманий код автомагнітоли в атлас автошляхів, що зберігається в машині, або в сервісну книжку.
У разі відключення живлення магнітолу потрібно розблокувати, ввівши в неї код. Код вводиться натисненням поєднання певних кнопок. Якщо протягом трьох раз підряд вводиться неправильний код, система блокується на строк від 3 до 8 годин. Тільки через цей час з'явиться можливість повторити спроби введення кодів.
Вам знадобиться
  • - коректна кодова комбінація
Інструкція
1
Для введення кодової комбінації в магнітоли типу Gamma, Beta і Delta натисніть і утримуйте дві кнопки FM? і DX. Для підтвердження введеного коду знову натисніть і утримуйте зазначені кнопки. Для введення коду в магнітоли типу Chorus, Concert і Symphony натисніть і утримуйте дві кнопки TP і RDS. Після введення кодової комбінації знову натисніть і тримайте ці кнопки для підтвердження коду.
2
Для раскодировки автомагнітол Audi Concert Plus виробництва Blaupunkt і Audi Symphony виробництва Matsushita включите її живлення. На дисплеї повинен з'явитися напис SAFE. Одночасно натисніть кнопки TP і RDS і утримуйте їх до появи числа 1000 на екрані. Клавішами 1, 2, 3 і 4 введіть першу, другу, третю і четверту цифру правильного коду. При цьому кожну кнопку необхідно натискати кількість разів, рівне значенню відповідної цифрі коду. Після цього натисніть кнопки TP і RDS знову і утримуйте їх 2-3 секунди. Система ввімкнеться.
3
Для раскодировки систем Audi Gamma II і Audi Gamma III виробництва Blaupunkt включите її живлення. Натиснувши одночасно кнопки M і VF, утримуйте їх до появи числа 1000 на диплом. Кнопками 1, 2, 3 і 4 введіть код, натискаючи кожну з них стільки, скільки потрібно для введення потрібного значення черговий цифри коду. Після закінчення введення знову натисніть кнопки M і VF і утримуйте їх до включення системи.
4
Для раскодировки магнітоли Audi Gamma CC виробництва Matsushita увімкніть живлення, натисніть одночасно кнопки U і M і тримайте їх до появи на екрані числа 1000. Ввівши код так, як це було описано вище підтвердить його натиском кнопок U і M і утримуйте їх до включення аудіосистеми.
5
Для розблокування систем Audi Gamma S фірми Blaupunkt увімкніть живлення. Потім натисніть одночасно кнопки FM? і DX і тримайте їх до появи числа 1000 на екрані. Ведіть вищеописаним способом коректний код. Потім знову натисніть клавіші FM? і DX і утримуйте їх до включення магнітоли.
6
Для розблокування навігаційної системи Audi Navigation Plus фірми Blaupunkt включите її живлення. Після появи зображення на дисплеї правою ручкою, що обертається виберіть значення першої цифри коду від 0 до 9. Введення цифри підтвердіть одноразовим втопленням цієї ручки. Вод інших цифр коду проведіть по такому ж алгоритму. Після введення всіх цифр виберіть в меню пункт ОК і підтвердіть його натисканням на ручку. Система ввімкнеться.
7
Для введення кодової комбінації в магнітолу Audi Symphony фірми Matsushita Communication Deutschland увімкніть живлення системи. Натисніть кнопки SCAN і RDS одночасно, утримуючи їх до появи числа 1000 на екрані. Використовуючи наведений алгоритм, введіть кнопками 1, 2, 3 і 4 коректний код і знову натисніть одночасно SCAN і RDS. Тримайте ці кнопки до включення системи.
8
Для розкодування автомагнітоли Audi Gamma CD фірми Blaupunkt включите її живлення. Натисніть в суворій послідовності кнопки DX + U + M і утримуйте їх до появи числа 1000 на екрані. Описаним способом введіть код кнопками 1, 2, 3 і 4. Потім натисніть іншу послідовність кнопок - M + U + DX, залишаючи їх натиснутими до розблокування системи