Як навчити собаку гавкати. з Якого місяці собака починає гавкати на чужих людей.

Майже всі господарі хочуть, щоб у будинку була собака-захисниця, яка зможе попередити їх за допомогою гавкоту, якщо до дверей підходять сторонні люди. А як же можливо навчити собаку гавкати?
Вам знадобиться
  • Пилосос, фен, улюблена іграшка, шматочок чогось смачного, музичний інструмент, досить хоробрий знайомий, спецодяг, знайомий кінолог.
Інструкція
1
Зазвичай собаки гостро реагують на сторонній шум: пилосос, фен. При включенні цих галасливих приладів потрібно подавати собаці команду «Голос». Згодом собака буде самостійно реагувати на команду.
2
Спробуйте самі "погавкати" на собаку і викликати у неї відповідну реакцію.
3
Ляскайте. Як правило, бавовна в долоні (гучний звук), а також свист, тупіт викликає у собак гарчання або гавкіт.
4
Відберіть у собаки іграшку і не віддавайте до того моменту, поки вона не почне гавкати. Покажіть що-небудь смачненьке або улюблений м'ячик, дражните і не віддавайте до тих пір, поки вона, втративши терпіння, що не гавкне. Тоді подавайте команду і хваліть за її виконання, віддавайте те, що ховали. Встигнути подати команду потрібно, коли пес вже пащу відкрив, але ще не загавкав. При багаторазових повтореннях собака незабаром зрозуміє, чого ви від неї хочете. Заохочуйте собаку за кожне виконання команди яким-небудь ласощами.
5
Якщо ви хочете навчити собаку гавкати на чужих людей, підмовив вашого приятеля зімітувати напад. У цьому випадку собака зрозуміє, що їй потрібно охороняти те, що дорого. Не забувайте, що для виконання цього пункту необхідна спецодяг!
6
Спробуйте схопити собаку пальцями за ніс або зробити вигляд, що хочете клацнути їй по лобі.
7
Багато собаки реагують на певні звуки музичних інструментів, деякі собаки підвивають, інші гавкають. До таких музичним інструментам відносять дитячу дудку, флейту, губну гармошку, різні свистки.
8
Проконсультуйтеся у кінологів. Вони фахівці в цій області і напевно зможуть знайти правильний підхід до вашого вихованця.
9
Також можете вдатися до допомоги фігуранта. Це людина, за допомогою якого собака навчається гавкати на чужих людей. Фігурант злить собаку різними способами і викличе тим самим потрібну поведінку.