Як намалювати шестигранник.

Зображення геометричних фігур використовуються для створення багатьох і багатьох ігор, колажів, ілюстрацій. Використовуючи засоби фотошоп, можна намалювати будь-яку об'ємну фігуру, в тому числі, і шестигранник .
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте новий документ. На панелі інструментів вибирайте Polygon Tool. На панелі властивостей встановіть sides = 6 і color будь-який, на ваш смак. Затиснувши клавішу Shift, намалюйте шестикутник. Наведіть курсор на фігуру, натисніть на праву кнопку миші і вибирайте команду Rasterize Layer.
2
Двічі скопіюйте цей шар (Ctrl + J), щоб у вас вийшло три шестикутника. Встаньте на новий шар. Затиснувши Ctrl, клацніть по іконці з зображенням нової фігури, щоб отримати виділення. На панелі інструментів встановіть кольором переднього плану темніший відтінок. За допомогою інструменту Paint Bucket Tool залийте шестикутник. Знову перейдіть на новий шар і залийте фігуру відповідним відтінком. Таким чином, ваші шестикутники будуть пофарбовані в різні відтінки одного кольору.
3
За допомогою інструменту Move Tool розташуйте шестикутники так, як показано на малюнку. При цьому враховуйте, де у вашій картині буде розташоване джерело світла. Там, куди падає світло, повинна знаходитися світліша грань. Найтемніша грань буде в тіні.
4
Для шарів з шестикутниками, які зображують бічні грані, встановіть Opacity = 50%. На панелі інструментів вибирайте Eraser Tool. Встановіть hardness = 100% і починайте обережно і акуратно стирати зайве зображення. Для того, щоб видалити непотрібний колір біля межі, поступайте таким чином: зменшіть діаметр гумки, щоб не захопити зайвого. Наведіть курсор на один кінець ребра шестигранник а і клацніть лівою клавішею миші. Потім переведіть курсор на інший кінець, натисніть клавішу Shift і знову клацніть лівою клавішею. Вийде рівна порожня смужка. Повторіть цю процедуру стільки разів, скільки буде потрібно, щоб прибрати непотрібний фон навколо фігури.
5
Для шарів з бічними гранями поверніть Opacity = 100%.
Корисна порада
При підборі відтінків кольору для граней враховуйте розташування джерела світла на вашому зображенні