Як збільшити світність фар.

Причин поганий світності фар предостатньо. Це можуть бути окислення або оплавлення контактів в результаті падіння напруги. У багатьох машин, приміром, фари включаються над через реле, а за допомогою підкермового перемикача. Або справа зовсім в потьмяніли стеклах і забруднених відбивачах.
Інструкція
1
Якщо причиною послужило падіння напруги, то усунути проблему допоможе установка декількох додаткових реле, як правило, не більше двох. Для цього виконайте наступне: - візьміть два дроти, які йдуть від підкермового перемикача до лампам; - на провід, що виходить від підрульового перемикача підключіть обмотку реле (2 обмотувальний контакт, що йде на масу); - провід, що веде до лампочці, підключаєте до контакту реле ; - на другий контакт підключіть товстий з позитивною полярністю провід.
2
Ще одне з ефективних рішень збільшити світність фар, є власне їх поліровка. Все що необхідно зробити: - спочатку промийте фару; - зніміть радіаторну решітку і покажчик повороту; - заклейте скотчем всі прилеглі до фарі ділянки; - для першої грубої шліфовки використовуйте наждачний папір зернистістю 600. Після цієї процедури поверхню скла повинна придбати рівномірний матовий оттенок.- наступним кроком буде шліфування папером із зернистістю 1000, 2000 і 4000 по черзі соответственно.- після цього сполосніть і насухо витріть скло; - завершальним етапом пополіруйте спеціальною сумішшю (підійде Polish-2000) вручну.
3
Таку роботу можна проробити як вручну, так і за допомогою шліфувальної машинки, з якої буде набагато легше і швидше. Фактично після пророблених дій поліпшення світності фар зазвичай зростає до 40% .Не ставте в фари лампи більшої потужності, так як всупереч очікуванням користі від цього не буде, навпаки принесе тільки шкоду. Світловий потік вийде не сфокусованим і буде зліпити зустрічних водіїв і пешеходов.Следіте за чистотою стекол, так що причиною цілком може бути сильно забруднене скло. Вчасно проводите чищення, щоб не довелося міняти скло.
Збільшити яскравість фар прагне майже кожен автовласник, так як це є важливим елементом технічних характеристик машини. До того ж, чим яскравіше світять фари, тим краще водій бачить дорогу, і всі нерівності на ній. Це, в свою чергу, дозволяє уникнути різних неприємних поломок і ДТП.
Вам знадобиться
  • - очищувач або омивач для фар;
  • - ксенонові лампи.
Інструкція
1
Для початку, не поспішайте знімати з ваших фар рідні лампи і вставляти туди інші, з більш високою потужністю. Така заміна, як правило, ні до чого доброго не приводить, бо від великої потужності нерідко перегорають запобіжники і розплавляються пластмасові колодки кріплення ламп.
2
Візьміть простий омивач або очищувач для фар і встановіть його. Для цього вам доведеться зняти передній бампер, провести монтаж форсунок, трійника-клапана і закріплення трубопроводів з хомутами. БЕУ встановити під капотом, налити рідину в спеціальний бачок і перевірити роботу всієї системи. Чистий рассеиватель НЕ затінюватиме світла фари і не буде спотворювати напрямок світлового променя, що важливо при їзді в темний час доби. Якщо при установці омивача ви не досягли бажаного ефекту, то перевірте всі контакти проводки. Іржава проводка пригнічує силу світла, так як вона не може забезпечити належне напругу, необхідну для нормального світіння.
3
Якщо вам дозволяють кошти, то придбайте якісні лампи, які висвітлюватимуть дорогу набагато краще штатних. Знайти такі лампи особливих труднощів не складе, головне при цьому не перестаратися. Ксенонові лампи або ті, спектр світла яких ближче до ксеноновим, стануть оптимальним варіантом для будь-якого автомобіля.
4
У випадку, коли ви захочете змінити колір випромінювання, з жовтого на білий, купите лампи, колби яких будуть пофарбовані в синій колір. Такі лампи нагадують собою ксенонові, але їх вартість та якість освітлення значно нижче оригінальних.
Зверніть увагу
При установці в фари ламп розжарювання зверніть увагу на їх потужність, яка не повинна бути вище 60 Вт. Лампи з дуже високою потужністю можуть легко перегрітися і, при попаданні на них навіть маленької краплі води, вибухнути.
Корисна порада
Купуйте лампи від відомих фірм - виробників, які здатні гарантувати якість свого товару.