Як підібрати колір фарби для волосся. Як вибрати колір волосся тест.

Жінкам властиво постійно змінюватися. Тому вони часто вдаються до фарбування волосся . Тим більше, що в наш час вітрини рясніють великою кількістю фарб, колоріруются засобів і відтінків шампунів. Фарбувати волосся и можна в будь-який колір. Однак треба знати, що будь-який вплив хімічних засобів небезпечно. Тому краще проводити процедуру в салоні краси у фахівця.
Інструкція
1
Вибрати найбільш відповідний колір фарби вам допоможе досвідчений стиліст. У такому випадку ви точно не прогадаєте. Він створить ваш неповторний образ і стиль. Так само ви можете підібрати колір по каталогу з завитками забарвлених волосся . Але при цьому ви повинні врахувати, що у блондинок тон виходить яскравіше контрольного, а у брюнеток - темніше і глибше. Якщо ви не хочете радитися з професіоналом, то спробуйте взяти до уваги кілька правил.
2
Зазвичай колір фарби вибирається відповідно до колір ом очей. Однак, якщо ні у вас невиразний, то слід орієнтуватися на тон шкіри. Розрізняють три основних колір а: червоний, жовтий і синій. Всі інші відтінки виходять при їх змішуванні. Якщо у вас світло-карі очі, то треба взяти суміш синього і червоного колір а (фіолетовий). Це будуть такі відтінки як "вишня", "баклажан", "бордо", "зливу".
3
Якщо ви власник синіх і блакитних очей, то вам краще взяти суміш жовтого з червоним. Отже вам краще взяти фарбу з відтінком мідного колір а. Зеленооким йдуть всі відтінки червоного. Представницям смаглявої шкіри не слід використовувати фарбу рудого колір а. Вона погано поєднується з колір ом особи.
4
При виборі колір а фарби ви повинні врахувати, що з віком яскраво-червоні і чорні відтінки використовувати не слід. Вони додадуть вам кілька зайвих років. А попелястий колір підходить тільки молодим дівчатам.
5
Якщо ви хочете радикально змінити колір волосся або отримати бажаний відтінок в "чистому" вигляді, то без знебарвлення вам не обійтися. Знебарвлюючі кошти освітлюють волосся и тільки на 2-3 ступені. Чим темніше вихідний колір, тим складніше процедура. Освітлювати волосся и можна тільки раз у житті. Інакше, вони стануть сухими, ламкими і млявими.
6
Якщо у вас на голові з'явилися сиві волосся и, то краще використовувати фарбу, на якій зазначений відсоток зафарбовування сивини. З віком краще фарбувати волосся и в натуральний колір. Він вас освіжить і приховає пару років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uSL3d0GzUsk
Зверніть увагу
Стійкі барвники завдають шкоди здоров'ю вашого волосся. Тому краще використовувати прямі барвники. Вони швидше змиваються, але не так небезпечні.
Корисна порада
Перед фарбуванням завжди проводите тест на чутливість шкіри до барвнику, щоб уникнути алергічної реакції.