Як позбутися від волосся назавжди на руках.

Волосся на руках - це проблема багатьох людей. Особливо гостро вона стоїть влітку, коли одяг з довгими рукавами закидається в найдальші куточки, а замість цього дістаються різноманітні майки та футболки. Влітку більшість тіла відкрита, тому навколишні можуть помітити деякі недоліки, зокрема і надмірна кількість волосся на руках. Вирішити дану проблему досить легко. Все, що вам потрібно - скористатися наступною інструкцією.
Інструкція
1
Для видалення волосся на руках підійде будь-який спосіб епіляції. Необхідно враховувати те, що жорстка щетина на руках - це досить неприємне видовище. Тому в даному випадку бритвою краще не користуватися.
2
Прибрати непотрібні волосся можна за допомогою різноманітних кремів, лосьйонів і гелів. Цей спосіб досить простий і безболісний. Однак ці засоби можуть викликати алергічну реакцію на вашій шкірі. Ще одним недоліком використання кремів є те, що процедуру з видалення волосся доведеться повторювати по кілька разів на тиждень, так як депилятори не діють на фолікули (коріння волосся).
3
Віск - це найбільш дієвий спосіб. Основним недоліком вважається те, що в результаті ви не отримаєте ідеально гладку шкіру: густа рослинність буде видалена, в той час як дрібні, непомітні волоссячко залишаться. Також при повторній епіляції вам доведеться чекати того моменту, коли волосся відросте хоча б до 5 міліметрів. Однак ці недоліки не є настільки суттєвими при видаленні волосся на руках, адже невеликий пушок цілком допустимо.
4
Якщо ви будете користуватися епілятора, то це все одно не позбавить вас від волосся на руках назавжди. Але волосся стане помітно тонше і світліше. Причому використовувати епілятор на руках - досить безболісне заняття.
5
Лазерна епіляція - це найкращий спосіб видалення волосся на руках. Дана процедура дозволяє позбутися від непотрібної рослинності на дуже довгий час, а іноді - назавжди. Але в теж час існує ризик отримати опіки, які можуть залишатися на шкірі на кілька місяців.
6
Фотоепіляція - зайве волосся видаляються за допомогою спеціальної лампи. Результат буде практично однаковим, як і після лазерної епіляції. Недоліком є: болючість процедури і можливість появи пігментних плям на шкірі.