Як відстежити посилку з германії. відстеження пасилкі з німеччини.

Для того щоб відстежити посилку, яка була експортована з Німеччини в вашу країну, перш за все, необхідно дізнатися міжнародний трекінг-номер, який в обов'язковому порядку присвоюється посилці. Індіфікаціонний номер посилки буде на вашу електронну пошту відразу ж після відправки вантажу. Після закінчення декількох днів ви можете відстежити посилку за допомогою трекінг-номера на сайті державної поштової служби Німеччини (DHL).
Інструкція
1
Дізнайтеся унікальний код вашої посилки. Для відстеження поштових пересилань з Німеччини існує сайт державної поштової служби, яка і повідомляє адресата про відправлення вантажу по електронній пошті. Знання номера вантажу допоможе вам відстежити вашу посилку.
2
Конвертуйте код посилки в унікальний трекінг-номер. Для цього скористайтеся сайтом DHL «Track and Trace». В активне поле у формі (єдине поле форми) введіть код посилки і натисніть кнопку пошуку, яка розташована біля активного поля. Так, якщо посилка вже пройшла експортну операцію, то в новому вікні з'явиться напис з вашим трінадцатізначний кодом.
3
Дізнайтеся про місце перебування вашої посилки за допомогою сайту Державної служби Німеччини. У спеціальну форму пошуку відправлень, яка складається з двох активних полів, введіть ваші дані. В верхнє поле - унікальний трекінг-номер, в нижнє - дату відправлення вантажу в необхідному форматі.
4
Натисніть на кнопку «Finden», яка розташована відразу біля активного поля, в яке ви внести дані про дату відправки вашого вантажу. Після здійснення цієї операції в новому вікні буде вказана інформація, завдяки якій ви зможете з'ясувати місце розташування вашого вантажу.
5
Підрахуйте дату прибуття посилки. Для цього скористайтеся інформацією, отриманою після запиту на сайті DHL. До дати експорту вашої посилки в центр обробки міжнародних відправлень додайте 1-3 робочих дні.
6
Відстежите бандероль вже у вашій країні. Для цього має пройти не менше семи днів після експортної операції. Необхідна інформація буде доступна на сайті національної пошти країни.
Зверніть увагу
В тому випадку, якщо на запит трекінг-номера на спеціалізованому ресурсі у відповідному вікні з'явився напис німецькою мовою «Sendung in das Ausland», це означає, що ваша посилка ще не відправлена в країну призначення. Перевірте інформацію через кілька днів.
Корисна порада
Зверніть увагу на трекінг-номер вашої посилки. Він повинен містити тринадцять символів: чотири букви і цифри. При цьому дві останні букви DE незмінні, а перші дві можуть змінюватися. Між тим найпоширеніші з них RK і RG. Залишилися символи - дев'ять цифр - і відрізняють трекінг-номера посилок.