Як прибрати фарбу з джинсів. Як прибрати пляма від лейбла з джинсів.

Буває до сліз образливо, коли щойно куплені джинси брудняться у фарбі. Однак викидати улюблену річ не варто. Є кілька способів, які дозволять вам позбавитися від некрасивого плями.
Інструкція
1
Якщо ви забруднили джинси фарбою тільки що, вона ще свіжа і не вбралася в тканину, виперіть брюки в пральній машині. Чи не засохла фарба обов'язково змиється і плями не буде. Не забудьте додати плямовивідник. Він містить активні ферменти, які допоможуть впоратися з фарбою.
2
Якщо пляма старе, спробуйте прибрати його розчинником. Тільки спочатку капніть трохи на джинси в непомітному місці. Якщо колір тканини залишився колишнім, сміливо періть фарбу - розчинник не зіпсує вашу річ. Потім відправте джинси в прання, щоб усунути запах ацетону.
3
Коли розчинника під рукою немає, використовуйте засіб для зняття лаку з нігтів. Воно також містить речовини, що розчиняють фарбу . Налийте трохи засобу на ватку і спробуйте відтерти пляму з джинсів.
4
З олійною фарбою може допомогти впоратися засіб для миття посуду. Воно відмінно розчиняє жир і позбавить ваші джинси від непотрібного "прикраси". Налийте в блюдце трохи води і чайну ложку засобу для миття посуду. Добре перемішайте, щоб утворилася густа піна. Умочіть губку у воду і протріть пляму. Повторюйте процедуру до тих пір, поки фарба не відійде.
5
Можна спробувати видалити з джинсів пляма від фарби за допомогою бензину. Робити це краще на свіжому повітрі, щоб не надихатися отруйними парами. Потім відразу ж виперіть річ, щоб позбутися неприємного запаху.
6
Ще один варіант - скористатися засобом уайт-спірит. Краще використовувати склад зарубіжного виробництва, він практично не має запаху. Вітчизняні виробники не врахували цей момент, і російський уайт-спірит пахне дуже різко. Видалити потім цей запах з джинсів буде дуже складно.
7
Якщо жоден з перерахованих варіантів не допоміг позбутися плями фарби, здайте джинси в хімчистку. Там, швидше за все, впораються з цією проблемою і повернуть вам улюблену річ в первозданному вигляді.