Як перетягнути більярдний стіл. перетяжка сукна більярдного столу своїми руками.

В процесі гри на більярді сукно, натягнуте на ігровому столі , зношується. В результаті на ньому утворюються потертості, залисини, що змінюють траєкторію руху більярдних куль під час гри. Щоб усунути це, необхідно замінити більярдне сукно - перетягти його.
Вам знадобиться
  • нове сукно, спеціальна підкладкова тканина, клей для склеювання тканини і ДСП, молоток, цвяхи, слюсарний рівень.
Інструкція
1
Розберіть більярдний стіл. Зніміть сітки і лузи, потім відкрутіть борта, звільняючи доступ до краю ігрового сукна. Знімайте старе покриття і підкладкову тканину.
2
Уважно огляньте підставу більярдного столу. У простих столів воно зроблено з плити ДСП, у більш дорогих використовується спеціальні плити з каменю. Для них існує особлива методика перетяжки більярдного столу, тому її краще доручити фахівцям.
3
Знайдені ушкодження на ДСП необхідно усунути. За допомогою слюсарного рівня визначте вигнутості або западини на підставі. Їх необхідно усунути або за допомогою мастики по дереву, або за допомогою зачистки. Підготовлений до перетяжки більярдний стіл необхідно просушити.
4
Нанесіть клей на поверхню ДСП. Потім наклейте зверху підкладкову тканину, розгладжуючи всі зморшки і складки. Виникаючі повітряні бульбашки необхідно вивести від центру до краю стола за допомогою пластикового шпателя. Залиште приклеєне сукно до повного висихання. Потім подрезайте краю, вирівнюючи і підгинаючи їх з усіх сторін.
5
Приступайте до перетяжки саукна. Розстеліть нове сукно по всій поверхні столу. Розташовуйте його таким чином, щоб всі звіси були однакові. Спочатку натягайте середину сукна по короткому борту і фіксуйте за допомогою цвяхів і молотка, прибиваючи сукно до торця плити ДСП. Повторіть операцію з іншого боку.
6
Аналогічно проробляйте таку ж операцію з довгими сторонами більярдного столу. Коли все середини натягнуті, приступайте до закріплення сукна на більярдному столі по всій площі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=66DhAiFhONI
Зверніть увагу
Не можна використовувати для розгладження сукна під час перетяжки металеві шпателі, т.к. вони можуть пошкодити сукно і зробити на ньому зачепи.
Корисна порада
Для кріплення сукна краще використовувати гвоздики маленької довжини з широкими капелюшками. Такі цвяхи не розкол край ДСП, а капелюшки краще розподілять навантаження по тканині в місцях проколів, не допускаючи надривів.