Як переробити пластикові пляшки. продукти горіння пластикових пляшок.

Пластик оточує сучасної людини всюди і це зрозуміло. Практичний, недорогий і зручний матеріал з відмінними технічними властивостями багаторазово перевершує аналогічні товари з натуральної сировини. Однак пластик вкрай шкідливий для навколишнього середовища - він довго розкладається і залишає після себе складні отруйні хімічні сполуки. Саме тому питання утилізації пластикових виробів коштує сьогодні гостро, особливо це стосується ПЕТ пляшок. Саме вони найчастіше потрапляють у річки та водойми, залишаються в парках і лісах.
Інструкція
1
Позбутися від такої пляшки , здавалося б, досить просто - потрібно всього лише кинути її у вогнище. Але слід пам'ятати, що в процесі горіння пластику виділяються дуже шкідливі для людського організму речовини, які можуть вплинути на імунітет і майбутнє потомство.
2
Щоб зменшити місце, займане використаними пластиковими пляшками, слід їх м'яти, спресовувати. З пластикових пляшок можна робити різні вироби. З пляшок можна побудувати пліт, теплицю на дачі і навіть цілий будинок.
3
Для будівництва такого будинку із пляшок знадобиться досить багато піску. Його засинають і утрамбовують в пляшках, які потім склеюють між собою і використовують при зведенні колон, стін. Будівництво такого будинку дозволить заощадити пристойну суму грошей.
4
Пластикові пляшки також переробляють на особливих підприємствах, де ПЕТ брикети переплавляють з метою створення нової пластикової тари або мотузок, промислових шпагатів. Такі мотузки дуже міцні, і процес їх виробництва обходиться в рази дешевше, ніж виготовлення аналогів з натуральної сировини.
5
На деяких підприємствах розвивають практику використання пластикових пляшок в якості палива.
6
З пляшок в процесі переробки виробляють і покрівельні матеріали, пресовані плити для укладання доріжок, шпагат, килимові покриття. Їх сплавляють з іншим видом пластику для отримання необхідних матеріалів. Переробляють у гранули і пластівці для більш зручного транспортування.
7
На жаль, у нашій країні технології з переробки пластикових пляшок розвинуті не належним чином, на відміну від європейських країн. Процес прийому пластикової тари не налагоджений до необхідного рівня.