Як пов'язати спицями дитячі пінетки. Зв'язати пінетки спицями.

Якщо у вашій родині очікується поповнення, то пінетки, пов'язані своїми руками, будуть як не можна до речі. Вони зігріють і прикрасять ніжки малюка. Для в'язання пінеток не потрібно особливої майстерності, всього дві години роботи - і перша взуття вашої дитини буде готова.
Вам знадобиться
  • - 30 г тонкої вовняної пряжі
  • - спиці № 2,5
Інструкція
1
Пінетки складаються з двох частин: підошви та черевичка, який в'яжеться в першу очередь.Наберіте на спиці 72 петлі, включаючи кромочні, і пров'яжіть перші 6 рядів лицьовими петлями. Наступні 8 рядів виконуються панчішної в'язкою, тобто ряди з лицьовими і виворітними петлями чергуються.
2
Розподіліть петлі на три частини так, щоб в боковинах було по 28 штук, а в центральній частині - 14. Продовжіть панчішне в'язання: пров'яжіть в особовому ряду петлі правої боковини і 13 петель з центру. Перша петля лівої боковини пров'язується разом з останньою 14-й петлею центральної частини.
3
Поверніть роботу виворітного стороною. В'яжіть в виворітного ряду 13 виворітних петель, а 14-ю і 15-ю петлю - разом. Потім аналогічно в особовому ряду, тільки вже все лицьовими петлями. Продовжуйте такий спуск, поки не буде вив'язати половина боковин, тобто поки не залишиться по 14 петель з кожного боку. Кількість петель в центральній частині при цьому не змінюється.
4
Наступні 8 рядів в'яжіть панчішної в'язкою. В особовому ряду виконайте ажурний малюнок з отворами для зав'язок. Для цього по всьому ряду чергуйте дві петлі разом з лицьової і накид. У виворітного ряду всі накиди і петлі повинні бути виворітними. Через 12 рядів ажурний малюнок потрібно буде повторити. 6 останніх рядів в'яжуться панчішної в'язкою, після чого петлі закриваються.
5
Зв'яжіть підошву панчішної в'язкою. Для цього наберіть 5 петель і пров'яжіть перший ряд лицьовими. В кінці кожного четвертого ряду додавайте по 2 петлі, поки в роботі не вийде 13 петель. Наступні 20 рядів в'яжіть рівно, а потім по краях лицьового ряду додайте по петлі. Зв'язавши ще один ряд, повторіть прибавку, наступні 6 рядів знову в'яжіть рівно. У наступних рядах зменшуйте петлі на початку, чергуючи 2 ряди, де прибирається по одній петлі, і 2 ряду, де по дві. Закрийте залишилися 5 петель.
6
Відпрасовані деталі зшийте між собою і обв'яжіть гачком по лицьовій стороні. Просмикніть тасьму в отвори ажурного ряду.
7
Зв'яжіть другу пінетки по тій же схемі.
Зверніть увагу
пінетки дитячі, гачок №1,6. Опис. Наберіть ланцюжок з 10 повітряних петель (бірюзова пряжа), на цьому ланцюжку зв'яжіть розміром 6 * 9 см. Задник черевичка в'яжеться набором стовпчиків по периметру підошви - нижня схема. Верхня частина задника зменшена на 4 стовпчики для кращого прилягання до п'яти. Кілька корисних порад з техніки в'язання пінеток гачком: Як в'язати з повітряної петлі 7 стовпчиків з накидом для заокруглення підошви.
Корисна порада
З якого віку маляті потрібні пінетки? Одні думають, що поки малюк не почне сідати і грати, пінетки йому не потрібні. І тільки до шести місяцям, коли дитина починає активно пізнавати навколишній світ - коли він починає повзати, вставати, а потім і ходити, пінетки вже знадобляться. постарайтеся зв'язати безшовні пінетки; вибирайте натуральну пряжу, можна застосовувати дитячий акрил, він не викликає алергії; пряжа повинна бути стійка до багаторазового прання.