Як вибрати автомобіль з пробігом.

  •  Вибір автомобіля з пробігом для всіх автолюбителів - це велика проблема. Адже купуючи старий автомобіль, ми часто вибираємо кота в мішку. Щоб уникнути неприємних ситуацій надалі, краще заздалегідь потурбуватися і звернути увагу на всі фактори, які є визначальними при виборі уживаного авто.
  •  При виборі звертайте увагу на всі наявні документи, необхідно перевірити машину через ГИБДД на угон і чи не є автомобіль кредитним. Якщо з документами все нормально, тоді приступайте до самого огляду. Первинний огляд необхідно проводити на вулиці в ясну погоду. Це допоможе вам розглянути всі нерівності, всілякі вм'ятини і опуклості, а також сліди корозії металу. Також подивіться, чи вся забарвлення на кузові є ідентичною. Адже якщо якась частина кузова була перефарбована, то це явна ознака того, що машина потрапляла в ДТП, про який господар автомобіля, як часто це буває, замовчує.
  •  Зверніть увагу на стикові зазори (решітка радіатора - капот, передні і задні двері, багажник і фари), вони повинні бути приблизно однаковими. Далі не полінуйтеся відкрити багажник і прибрати килимок, подивіться, чи немає там вм'ятин і всілякої деформації, тому що якщо вони там будуть - це знову-таки ознака аварійності автомобіля.
  •  Заведіть двигун, він повинен працювати чітко і без перебоїв. Для того щоб переконатися в ходових якостях вашого майбутнього коня, необхідно на ньому проїхатися. Також не полінуйтеся і прокотіться до найближчої естакади, де уважним чином подивіться всю ходову систему (покачайте машину, переконайтеся в правильності роботи стійок і амортизаторів, подивіться цілісність всіх частин).
  •  Але найголовніша порада автомобілістам - при купівлі автомобіля візьміть з собою хорошого автомеханіка, який завжди вам підкаже і дасть слушну пораду. Адже купуючи старий автомобіль, необхідно чітко уявляти собі, скільки необхідно додаткових вкладень на подальший ремонт та всілякий тюнинг, щоб це не вдарило по сімейному бюджету.