Як пофарбувати чорний одяг.

Нерідко трапляється, що улюблений одяг чорного кольору після деякого часу активної носки стає збляклою і вилинялій. В такому випадку їй можна Повернути охайний вигляд речі можна за допомогою забарвлення.
Інструкція
1
Для початку обов'язково ознайомтесь з інструкцією на бирці від предмета одягу. Адже для успішної фарбування необхідно точно знати, з якого матеріалу виготовлена ваша річ. Вчіть, що одяг з вовни, льону, шовку, капрону, нейлону можна вдало пофарбувати промисловими барвниками. Також такі барвники можуть помітно освіжити одяг з віскози. Якщо на бирці вказано, що одяг виготовлений з матеріалу зі змішаними волокнами, то фарбувати її потрібно сумішшю фарб, призначених для фарбування льону, а також капрону.
2
Щоб вдало підібрати фарбу, обов'язково отримаєте консультацію працівників відділу побутової хімії, а також поговоріть з консультантом з відділу тканин. Вони підкажуть, як правильно підібрати фарбу. Підходящу фарбу можна знайти в спеціалізованих магазинах для художників і дизайнерів.
3
Перед початком фарбування одяг необхідно зважити, адже будь барвник розраховується на певну масу тканини. Щоб тон був більш насиченим, можна додати більше фарби, ніж це передбачає інструкція, проте не перестарайтеся.
4
Ретельно виперіть одяг , яку ви зібралися фарбувати, щоб плями і забруднення не зіпсували рівномірність кольору. Після прання одяг необхідно замочити в теплій воді.
5
Фарбу розчиніть в посуді великого обсягу. Робіть це строго по інструкції, яка додається до барвнику. Після розчинення фарби опустіть в ємність одяг і доводите фарбу до кипіння на невеликому вогні. Далі слід кип'ятити річ близько двадцяти хвилин, ретельно її перевертаючи.
6
Після цього слід підняти річ спеціальними щипцями і влити в розчин фарби закрепляющую суміш. Вона готуватися наступним чином: на 2 л води додається 50 г солі. Опустіть в розчин річ і кип'ятіть ще близько п'ятнадцяти хвилин. Далі ємність слід зняти з вогню і почекати, поки розчин охолоне. При цьому одяг потрібно перевертати.
7
Виймаючи одяг , дайте розчину гарненько стекти. Далі річ слід полоскати в теплій воді, поки вона не очиститься. Останнє полоскання здійснюється в холодній воді з додаванням оцту, щоб закріпити колір. Вичавлювати річ не можна - покладіть її між двома відрізами тканини і скачайте.
8
Сушити річ слід при кімнатній температурі. Якщо одяг зшита з легкого матеріалу, її можна рівно розвісити на мотузці. Але якщо тканина важча, виріб можна розкласти горизонтально.