Як змінити напис на картинці. Як прибрати напис з фото за допомогою adobe photoshop cs2.

На жаль, текст, який розміщений на фотографії у вигляді картинки, не можна відредагувати звичайним способом - за аналогією з текстовим редактором. Тому якщо виникає необхідність його змінити, наприклад, замінити іншим, розглядайте його як графічний об'єкт, який, потрібно видалити з фотографії, щоб звільнити місце для нового. У програмі Adobe Photoshop для цього є цілий набір інструментів і безліч технік.
Вам знадобиться
  • Інструменти: Adobe Photoshop CS2 або вище
Інструкція
1
Відкрийте вихідне зображення.
2
Зафарбуйте текст, замаскувавши його під фон. За допомогою інструменту «Піпетка» вибирайте колір фону та інструментом «Пензель» зафарбовуйте зображення. Якщо фон більш-менш однорідний, наприклад, зелень, пісок, небо тощо, можна наносити великі штріхі.Но ніж строкатіше картинка фону, тим ретельніше слід підходити до роботи, зафарбовуючи дрібні ділянки - кожен у свій колір або відтінок. Намагайтеся не захоплювати зайве: чим більше ви закрасите, тим більше доведеться реконструювати згодом.
3
Коли текст-картинка буде зафарбований, виберіть інструмент під назвою «Заплатка». Ним потрібно виділити невеликий фрагмент фону, і потім перетягнути в сторону з'явилося виділення. При цьому виділене місце заповниться тією частиною фону, яку ви виберете. Вставляти латочку потрібно дуже акуратно, намагаючись вибирати найбільш підходящі фрагменти. Якщо скопійована частина добре стикується з оточенням, це полегшить вам роботу надалі.
4
Не потрібно турбуватися з приводу невідповідності контрастності і яскравості фрагмента оточенню - програма сама підлаштовує ці параметри. Звичайно, гарантії, що тони співпадуть ідеально, немає, але впоратися з цим просто. Виділивши фрагмент, потрібно вибрати в меню «Зображення» - «ЯркостьКонтрастность», відрегулювати характеристики. Доведення можна зробити інструментом «Штамп», дрібні неточності прибрати за допомогою інструменту «Точковий пензель відновлення». Для роботи зі складним фоном можна також скористатися інструментами «Палець», «Перо», ін.
5
Якщо ви постараєтеся зробити все якомога акуратніше, отримаєте очищений від старої написи фон, на який можна нанести нову напис . Для цього виберіть на палітрі інструмент «Текст», відзначений буквою «Т». Натисніть ним в межах зображення і надрукуйте новий текст. Параметри можна змінити на верхній строковой панелі. Як і в звичайному текстовому редакторі, тут можна вибирати тип шрифту, тип накреслення, розмір, колір і так далі.