Як копіювати фотографії. Як скопіювати фото з сайту.

Інтернет - простір для обміну інформацією: текстами, музикою, відео і, звичайно ж, картинками. Щоб взяти картинку з будь-якого веб-сайту, її потрібно скопіювати і перенести на комп'ютер за допомогою вбудованих функцій браузера або Windows. Копіювання картинок - завдання, яке подужає навіть початківець користувач.
Вам знадобиться
  • Інструменти: Браузер, MS Windows, Adobe Photoshop
Інструкція
1
Щоб просто скопіювати картинку з веб-сторінки, відкрийте вихідну сторінку сайту, де розташована потрібна вам картинка. Наведіть стрілку миші на зображення і клацніть правою кнопкою. Потім виберіть «Зберегти як». З'явиться вікно, яке зазвичай з'являється на екрані при збереженні картинок або тексту. Вам залишається знайти або створити папку, в якій буде зберігатися зображення. Бажано перейменувати зберігається картинку, щоб потім легше було з нею працювати.
2
Якщо фотографію неможливо скопіювати за допомогою кнопки миші, скористайтеся іншим способом. Зображення, які не копіюються простим натисканням кнопки, можна скопіювати з екрану. Для цього потрібно зробити скріншот. Відкрийте сторінку веб-сайту з потрібною вам картинкою. Натисніть кнопку Printscreen. Потім відкрийте графічну програму Adobe Photoshop і натисніть в меню «Редагування» - «Вставити», а потім збережіть картинку на диск. У вас вийшов скріпшот - віртуальний знімок екрана. На ньому відображена вся сторінка сайту, з якого ви проводите копіювання. Щоб отримати потрібну вам картинку, вам доведеться вирізати її з скріншота.Виберіте в меню «Вирізати» - Select Tool. Цей маленький квадратик з пунктирними лініями розташований у правому верхньому куті палітри інструментів. Виріжте з його допомогою картинку. Відкрийте нове вікно і вставте вирізану частину. Після цього натисніть «Зберегти» з меню «Файл».
3
Можна також скопіювати всі фотографії , що знаходяться на веб-сторінці, разом (іноді картинки на веб-сторінці ув'язані за змістом, тому копіювати потрібно їх все). Для цього є дуже простий і швидкий спосіб. Відкрийте потрібну сторінку сайту (завантажитися вона повинна повністю). Визначтеся з папкою, в яку будете зберігати, і натисніть «Зберегти як» - «Веб-сторінка». У парі з веб-сторінкою йде папка з картинками. Але також в ній присутня безліч непотрібних вам файлів і зображень. Натисніть «Вид» - «Упорядкувати значки» - «За типом». Зображення вишикуються таким чином, що потрібні картинки йтимуть одна за одною. Залишається видалити непотрібне - багато часу це не зажадає.
Зверніть увагу
Без дозволу власника зображення використовувати такі картинки на особистому сайті або в блозі, звичайно, не можна. Але можна скористатися скопійованої картинкою для особистих потреб, або якщо, наприклад, потрібно проілюструвати домашнє завдання, звіт, ін.
Що робити, якщо розглядаючи красиві фотографії на одному з інтернет-сайтів, ви захотіли скопіювати собі вподобане фото, а клацнувши правою кнопкою миші на зображенні ви не побачили звичне «Зберегти як ...»?
Інструкція
1
Дійсно, останнім часом користувачі мережі Інтернет стали приділяти більше уваги дотриманню авторських прав, і багато ресурси в мережі забороняють збереження фотографій, часто не дозволяючи робити це навіть за гроші. Але одна справа, якщо ви збираєтеся використовувати чужі фотографії в комерційних цілях, і зовсім інша, якщо ви хотіли б зберегти для себе особисто гарне фото і милуватися ним деякий час.
2
Вихід є, і скористатися ним можна, якщо ви поважаєте працю інших людей і не переслідуєте цілі заробити за чужий рахунок. Існує чимало способів копіювання вподобаних картинок на свій комп'ютер без особливих зусиль, але для більшості користувачів буде досить знати найпростіший з них.
3
Справа в тому, що будь-яку переглядається сторінку можна зберегти з будь-якого браузера за допомогою натискання клавіш Ctrl + S (Для Internet Explorer через меню «Сторінка» - «Зберегти як») і вибравши тип файлу «Веб сторінка повністю» (Для Opera «HTML файл із зображеннями»). При цьому сторінка буде збережена з усіма розташованими на ній картинками у вигляді папки і одного виконавчого файлу для запуску. Вам залишиться тільки відкрити папку і знайти ту саму фотографію.