Як поміняти фон на фото. Як поміняти задній фон на фото.

Заміна фону на фотографії може бути цікавим рішенням. Існує багато способів, які дозволяють це зробити. Дана техніка вигідно відрізняється від більшості. По-перше, замінити фон на фото з її допомогою дуже просто. По-друге, вона дозволяє замінити фон зображення повністю або тільки його частина. По-третє, скориставшись цією технікою, можна обидва фону об'єднати в єдине ціле, а це, погодьтеся, дає великі можливості для творчості.
Вам знадобиться
  • Інструменти: Adobe Photoshop 7 або вище
Інструкція
1
Спочатку доведеться підшукати фон, який ви хочете бачити на фотографії. Якщо фон знайдений, відкрийте його, а також відкрийте вихідну фотографію. У більшості графічних і текстових редакторів ці документи відкриваються в меню «Файл» натисканням пункту «Відкрити» (Ctrl + O).
2
Кожне зображення відкриється в окремому вікні. Останній відкритий файл (вихідне фото з людиною або об'єктом) буде активним. Натисніть в меню «Виділити» - «Все», а потім у «Редагування» - «Скопіювати». Фото в пам'яті - можете його закривати.
3
Вставте скопійоване фотографію в документ. Для цього у верхньому меню виберіть «Редагування», а потім «Вставити». Можна скористатися «гарячими клавішами» - Ctrl + V. Тепер верхній шар з силуетом розташовується над шаром з обраним тлом. Якщо за розміром фотографії не збігаються, виділіть верхнє фото («Виділити» - «Все») і трансформуйте його до потрібних розмірів («Редагування» - «Вільна трансформація»). В результаті верхня фотографія повністю закриє фото з фоном.
4
Оберіть ластик середнього розміру і починайте прати фон верхнього шару. У міру стирання нижній шар буде проступати крізь верхній. Коли весь фон на фотографії зверху буде видалений, ви побачите силует або об'єкт на новому тлі.
5
Користуючись цією технікою, досить легко замінити тільки частину фону або з'єднати обидва фону . Для цього спочатку відрегулюйте параметри інструменту «ластик»: непрозорість і сила натиску повинна бути в межах 10-15%. Починайте прати фон. Тепер фон буде віддалятися не весь відразу, а поступово ставати все тонше, прозоріше. Якщо обидві фотографії мають приблизно однакову оточення-фон (зелень, пляж і море, місто і т.д.) можна домогтися дуже цікавих результатів. Таким же чином, можна з'єднувати більше двох фонів.
Корисна порада
Примітка. Щоб зрозуміти ідею шарів у Photoshop, уявіть стопку кальки. На кожному листку є частина зображення. При цьому калька дуже тонка і прозора, завдяки чому можна бачити все зображення, яке складається з цих шматочків. При цьому будь-який лист можна вийняти з стопки, незалежно від інших, або вставити новий.
Можливості програми Photoshop за частиною візуальних змін воістину безмежні. При бажанні можна будь-якого з ваших друзів за п'ять хвилин відправити на місяць або в клітку з тигром. На фотографії , зрозуміло. Однак не всі знають, як саме це можна зробити. Сьогодні про це і піде мова в інструкції.
Інструкція
1
Оберіть фото, фон якого ви хочете поміняти, а також підберіть для нього новий відповідний фон.
2
Відкрийте фотографію, на якій ми будемо міняти фон. Краще всього, якщо фотографія буде велика і гарної якості, адже ми будемо «вирізати» частину фотографії , а на маленькому зображенні поганої якості зробити це буде набагато складніше.
3
Візьміть інструмент під назвою «Pen tool» (перо). На верхній панелі управління встановіть значок пера на фон е квадратика з точками.
4
Тепер поставте першу точку за допомогою інструменту де-небудь на контурі фігури, яку ви хочете вирізати. Потім дуже акуратно, рухаючись по контуру, ставте на ньому точки, одну за одною. Щоб робота була більш точною, наблизьте зображення. Чим точніше ви обрісуете контур точками, тим якісніше вийде результат. Це може зайняти деякий кількість часу, але проявіть терпіння.
5
Особливу увагу приділіть волоссю. Взагалі, якщо ви намагаєтеся вирізати зображення людини з дуже пишною і кудлатою шевелюрою, то, швидше за все, у вас вийде не надто добре - це робота для професіоналів.
6
Коли ви повністю обрісуете контур, поверніться в ту точку, з якої почали - лінія повинна замкнутися, а точки зникнуть.
7
Тепер клацніть по зображенню правою кнопкою миші, виберіть пункт «Make selection». Ваше зображення виявиться усередині пунктирного виділення.
8
Тепер залиште ненадовго цю картинку і відкрийте ту, яка буде служити новим фон ом для зображення. Після цього відкрийте обидва вікна і перетягніть за допомогою інструменту «Move tool» (чорненька стрілочка) виділене зображення на новий фон.
9
Якщо зображення не збігаються за розміром, то слід регулювати їх один під одного і розташуйте виділений фрагмент на зображенні так, як вам необхідно.
10
Основну роботу ми виконали, але видно, що зараз наша картинка виглядає не надто реалістично. Перш за все, обробіть в деяких місцях краю вставленого зображення м'яким гумкою. Можливо, десь потрібно попрацювати з інструментами «Burn tool» і «Blur».
11
Щоб зображення не здавалося штучним, додайте, якщо необхідно, тіні. В даному випадку додамо тіні під ногами людей. Для цього створимо ще один новий шар («Layer» - «New layer») і на ньому під ногами м'якою кистю з високою прозорістю намалюємо затемнення.
12
Зараз для додання найбільшою реалістичності попрацюйте над яскравістю, контрастністю і колірним балансом.
13
Тепер об'єднайте всі шари. Це можна зробити командою Ctrl + E або «Layer» - «Merge down».
14
Збережіть зображення в потрібній вам папці і насолоджуйтеся результатом!
Корисна порада
Підбирайте зображення, приблизно збігаються за розміром і якістю, інакше результату може вийти дуже нереалістичним. Намагайтеся відмовитися про використання фотографій поганої якості.