Як відкрити папку без пароля.

У більшості користувачів комп'ютера, періодично з'являється бажання захистити будь-яку папку від небажаного доступу. Це бажання обгрунтовано, так як до захищеної інформації набагато важче налагодити доступ хакерам та іншим небажаним особам. Для того щоб захистити інформацію, є безліч способів. Найпопулярніший з них - це установка пароля. Але встановити пароль на саму папку не дуже просто, а от встановити пароль на архів набагато реальніше. Однак бувають випадки, коли необхідно архів розблокувати.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Advanced Archive Password Recovery
Інструкція
1
Вся операція по злому архіву зводиться до методу брутфорса, тобто побору пароля. Інших подібних програм з іншими методами практично не існує. Для цієї мети, найкраще використовувати програму Advanced Archive Password Recovery, так вона є лідером у цій сфері. Завантажити програму можна з офіційного сайту http://www.passwords.ru/azpr.htm. Процес установки досить простий. Запустіть інсталяційний ярлик. Якщо він буде в архіві, то отримаєте весь вміст в окрему папку . Далі просто вкажіть каталог установки на жорсткому диску, і програма встановиться.
2
Після того, як ви встановили програму, вам необхідно тільки вибрати шлях до заблокованого паролем архіву, з допомогу кнопки «відкрити», після чого відкриється всім відомий провідник. Далі виберіть необхідний файл, або здійсните операцію за допомогою адресного рядка, куди треба просто ввести шлях до архіву.
3
Коли ви це зробили, залишається тільки вибрати характер атаки: перебір, по масці, за словником, Plaintext, гарантована розшифровка WinZip і пароль з ключів. Далі натисніть на кнопку «старт». Тепер почнеться процес підбору, який може затягнутися на достатній час.
4
Але перш, ніж починати підбирати пароль, постарайтеся самі спробувати зламати його методом соціальної інженерії. Наприклад, паролі на архівах, завантажених з інтернету, досить часто складаються з адреси сайту. Також на архіві можуть стояти стандартні паролі, що складаються з однакових цифр або імен. Як бачите, зайти в заархівовану папку , захищену паролем, не так вже й важко, головне слідувати певних дій.