Як відкрити оптовий магазин. Як відкрити оптовий інтернет магазин.

Оптовий магазин відрізняється від роздрібного насамперед покупцями. Товари оптових магазин ов набувають для збуту роздрібні магазин и. Таким чином, відкриваючи оптовий магазин , ви стаєте постачальником.
Інструкція
1
В цілому відкриття оптового магазин а схоже на відкриття роздрібного: ви реєструєтесь, починаєте рекламну кампанію, шукаєте приміщення і отримуєте всі необхідні документи на нього, домовляєтеся з постачальниками. наймаєте персонал і продаєте товар. Багато що залежить від товару: наприклад, оптовому магазин у продуктів необхідно особливу обладнання, приміщення, в якому можна буде зберігати продукти так, щоб вони не псувалися. Якщо ж ви відкриваєте оптовий магазин одягу або взуття, то вам буде потрібно лише приміщення.
2
Якщо для роздрібного магазин а вибір приміщення дуже важливий (адже якщо магазин буде не на "бойком" місці, то в нього просто не будуть заходити), то для оптового підійде будь-яке приміщення, в якому можна буде розмістити досить велику кількість товару. Таким чином, на оренді можна заощадити: представники роздрібних магазин ов приїдуть до вас в будь-яке більш-менш доступне місце, або ж ви самі будете розвозити товар - зрозуміло, за додаткову плату.
3
Для оптового магазин а необхідна рекламна кампанія, спрямована на бізнес (тобто, на інші магазин и), а не на споживача безпосередньо. Багато підприємців зупиняють свій вибір на рекламі в інтернеті (наприклад, на контекстній рекламі). Як правило, це не дуже затратно і ефективно, оскільки магазин и нерідко шукають собі постачальників через інтернет.
4
Вашими постачальниками повинні бути безпосередньо виробники товарів - фабрики, заводи і т.д. Оптові магазин и закуповують у них великі партії товару на реалізацію. Персонал оптового магазин а зазвичай отримує твердий оклад, без відсотків від продажів, оскільки у продавців немає завдання залучати якомога більше покупців.
5
Для відкриття оптового магазин а вам потрібно буде отримати досить серйозне кількість документів. Це, по-перше, документи про реєстрацію вашого магазин а - установчі документи. Ви можете зареєструватися в податковій інспекції самостійно або надати це однією з численних юридичних компаній, які цим займаються. По-друге, частина документів потрібно буде отримати у муніципальних органів - це дозвільні документи на магазин . У Москві їх зазвичай видає префектура. Документи санітарно-епідеміологічного характеру видаються Росспоживнаглядом. Якщо ви реалізуєте алкоголь чи іншу продукцію, яку не можна реалізовувати без ліцензії, то знадобиться отримати ліцензію на її реалізацію в ліцензують органах. В цілому на отримання всієї потрібної документації може піти до півроку.
Сьогодні однією з найприбутковіших сфер торгівлі є реалізація алкогольної продукції. Різні види алкоголю завжди користувалися попитом. Цей попит буде завжди актуальне, незалежно від вартості алкогольної продукції.
Вам знадобиться
  • - документи про державну реєстрацію юридичної особи;
  • - договір оренди приміщення;
  • - дозвіл санітарно-епідемічної станції та пожежного нагляду на відкриття магазину;
  • - ліцензія на торгівлю алкоголем;
  • - документи про реєстрацію касових апаратів.
Інструкція
1
Визначтеся з формою організації вашого магазина і проведіть процедуру реєстрації ТОВ, ЗАТ або ВАТ у Державному Реєстрі юридичних осіб. Пройдіть постановку на облік в ІМНС, отримаєте свідоцтво про реєстрацію та свідоцтво про присвоєння ІПН.
2
Знайдіть відповідне приміщення площею не менше п'ятдесяти квадратних метрів і укладіть договір оренди або договір купівлі-продажу, якщо хочете придбати у власність це приміщення.
3
Придбайте необхідне обладнання та визначитеся з наймом необхідного числа працівників.
4
Отримайте необхідні узгодження санітарно-епідеміологічної станції та пожежного нагляду.
5
Зареєструйтеся як підприємець в наступних позабюджетних фондах: фонд соціального страхування, медичному, пенсійному.
6
Відкрийте свій розрахунковий рахунок в будь-якому банку і виготовте печатку фірми.
7
Пройдіть реєстрацію касових апаратів і отримаєте відповідну картку реєстрації.
8
Встановіть охоронну сигналізацію в магазині і укладіть договір на надання послуг охорони приміщення.
9
Отримайте ліцензію на торгівлю алкогольною продукцією.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що ліцензія на торгівлю алкогольною продукцією видається на строк від одного до п'яти років. Після закінчення терміну дії ліцензії його необхідно продовжувати, інакше торговельна діяльність вашого магазину стане незаконною.
Корисна порада
Приміщення магазину повинно бути оснащено устаткуванням для роздрібної торгівлі. Розташування його також має істотне значення. Магазин повинен знаходитися в прохідному і досяжному для покупців місці. Крім усього іншого, поряд з магазином не повинні розташовуватися лікувальні, дитячі та оздоровчі заклади, інакше отримання ліцензії на торгівлю алкоголем буде неможливим.