Як зняти блокування з флешки.

Флешки в сучасному світі інформаційних технологій відіграють величезну роль, тому що дозволяють переносити інформацію з одного комп'ютера на інший. Однак часто виникають проблеми з такими пристроями. В інтернеті користувачі нерідко ставлять питання, пов'язані зі зняттям блокування з флешки.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, флешка
Інструкція
1
У даній ситуації можна використовувати різні методи вирішення. Проте кожен із способів залежить від складності ситуації. Перш за все, вам потрібно ознайомитися з фізичними параметрами і можливостями переносного USB. Уважно огляньте пристрій на предмет наявності невеликого перемикача «Lock». За допомогою цього перемикача можна вмикати і вимикати захист від запису. Якщо є такий перемикач, просто відключіть його.
2
Також можна скористатися послугами спеціалізованих сервісів, які, в свою чергу, займаються вирішенням даних проблем. Віднесіть флешку в найближчий сервіс-центр. У більшості випадків фахівці знайдуть рішення. Однак даний метод потребує деяких грошових витрат.
3
Скачайте з сайту виробника програму для розблокування і з її допомогою зніміть захист. У ряді випадків разом з флешкою продається диск з утилітами, на якому теж може бути така програма. Все залежить від моделі флешки, а також від компанії, яка займалася розробкою.
4
В якості останнього засобу отформатируйте USB-накопичувач. При проведенні цієї операції потрібно бути готовим до того, що відразу потрібного результату можна і не дочекатися, так як частенько форматування в контекстному меню і навіть в диспетчері логічних дисків блокування з флешок не знімає. В якості одного з основних засобів можна порекомендувати утиліту AlcorMP.
5
Встановіть та запустіть цю програму, перед тим як вставити флешку. Форматуйте USB пристрій. Для цього натисніть на клавішу F. Як тільки операція закінчиться, можете використовувати флешку для роботи.