Як позбутися від червоного відтінку шкіри.

Найчастіше червоний відтінок шкіри на обличчі з'являється з-за різних запалень і висипів. Вони можуть доставляти постійне занепокоєння їх власникові і дратувати його. Багато хто намагається просто маскувати проблемну шкіру за допомогою косметичних засобів (тональної основи, пуди). Однак для того щоб позбутися від запалення, необхідно лікувати його, а не ховати.
Інструкція
1
Щоб зійшли наявні висипання і не виникали нові, ви повинні, перш за все, правильно умиватися. Правда, "правильно" зовсім не означає багаторазово, тому як часті вмивання призводять лише до підвищеного вироблення шкірного сала і, відповідно, до збільшення запалених ділянок шкіри . Достатня кількість умивань в день - два або три, не більше.
2
Крім того, необхідно вірно підбирати і засіб для вмивання (їх зараз є великий асортимент: пінки, муси, гелі, тоніки). При виборі враховуйте свій тип шкіри (жирна, суха, змішана шкіра), вік і так далі. Справа в тому, що неправильно підібране засіб (наприклад, тонік, призначений для сухої шкіри , застосовувати до жирної) здатне лише посилити ситуацію і привести до збільшення запалених точок (шкіра стане ще більш жирної і схильної до появи прищів ).
3
Для зниження почервоніння шкіри можна придбати медичний парафін (він продається в аптеках). Розтопіть його, а потім акуратно нанесіть на проблемні зони. Після того, як парафін застигне, зніміть його і змастіть шкіру кремом, до складу якого входять вітаміни А і Е.
4
Ефективною може виявитися маска з корицею і медом. В її приготуванні немає нічого складного: потрібно взяти по чайній ложці меду і кориці, перемішати їх, а потім накласти отриману суміш на почервонілі ділянки шкіри . Маску тримаєте на протязі 20-25 хвилин. Для отримання найкращого результату проводите таку процедуру регулярно протягом двох тижнів.
5
До речі, мед в цьому рецепті можна з легкістю замінити на глину (зелену або білу). Просто розведіть її невеликою кількістю теплої води, розмішайте і додайте пару крапель ефірного масла кориці (якщо немає порошку). Хороша також маска з бодяги, яку теж можна купити в аптеці у вигляді порошку або гелю. Однак перш, ніж використовувати її, спочатку протестуйте, оскільки вона може викликати алергічну реакцію.