Як відновити телефонні номери.

Відновлення видалених телефонних номерів стає можливим навіть без звернення до фахівців сервісних центрів. Це можливо за рахунок сканування мобільного телефону, на сім-карті якого зберігалися дані номера . Також відновити їх можна за допомогою вашого оператора зв'язку і виходу в інтернет.
Вам знадобиться
  • Безпосередньо мобільний телефон, можливість виходу в інтернет.
Інструкція
1
Зверніться до оператора зв'язку за отриманням деталізації свого рахунку. Це дозволить отримати повний список вхідних і вихідних номерів за певний часовий проміжок, після закінчення якого отримання деталізації рахунку не представляє сенсу. Звернення можна здійснити по телефону, який вказаний в інструкції з використання мобільного телефону. Оператор відповість на будь-які вас запитання і проведе детальну консультацію з оптимальним рішенням.
2
Замовте на особистому сайті оператора зв'язку деталізований звіт, використовуючи функцію контролю витрат і деталізації розмов через інтернет-помічника. Дані послуги надаються кожному користувачеві мобільного телефону при вказівці індивідуальних даних власника сім-карти (паспортні дані, кодове слово).
3
Перегляньте список контактів (телефонних дзвінків або повідомлень) за зазначений період і виберіть найбільш підходящий, що задовольняє певним вимогам. Наприклад, такими вимогами можуть бути точні дата і час дзвінка або повідомлення, тривалість розмови, кількість дзвінків або повідомлень і т.д.
Зверніть увагу
Враховуйте, що спосіб відновлення за допомогою ПЗ є найбільш оптимальним, якщо шукані контакти були здійснені в найближчі півроку. Після закінчення півроку контакти видаляються з деталізованого звіту. Але даний спосіб дорогий, так як програми для сканування необхідно купувати за певною вартістю, яка досить висока і не порівнянна з відновленням одного номера телефону.
Корисна порада
Крім безкоштовного використання деталізованого звіту можна використовувати спеціальні програми для сканування вашого мобільного телефону, які дозволять відновити вилучені номера та повідомлення.