Як поміняти пружину.

Для комфортної поїздки в автомобілі необхідно дві умови: рівна дорога і хороша підвіска. Підвіска з'єднує колесо і кузов і приймає на себе всі удари від нерівностей дороги, а також гасить коливання кузова. В сучасних підвісках для пом'якшення ударів кузова колесом і забезпечення безпечного і легкого управління автомобілем використовуються демпферний елемент - амортизатор, і пружний елемент - пружину або ресору.
Інструкція
1
Амортизатор контролює стиск пружини і поглинає коливання кузова. Таким чином, кузов утримується на одному рівні, а автомобіль надійно пов'язаний з дорогою. Пружини забезпечують вертикальність двигающихся коліс, їх правильну геометрію.Однако в процесі експлуатації внаслідок старіння металу пружність пружин міняється, порушується нормальний хід автомобіля. Кузов просаживается, дорожній просвіт зменшується, знос всього автомобіля ускоряется.В цьому випадку вам необхідно поміняти пружину . Пружини міняються парами. Для того, щоб поміняти пружину : Купіть знімачі в автомагазині.
2
Домкратом максимально підніміть машину і зніміть колесо.Стяніте пружину знімачами.
3
Поставте знімачі на нову пружину і стягніть її доти, поки вона не буде вставати за місцем.
4
Повільно відпускайте знімач, поки пружина точно не встане в паз верхніми і нижніми віткамі.Вторую пружину встановлюйте аналогічно першій.
Корисна порада
Увага! Перед установкою нової пружини перевірте її відповідність марці автомобіля і наявність на ній гумовою підкладки і металевого кільця, яке захищає підкладку від руйнування. Ці пружні елементи служать для придушення коливань і вібрацій при зіткненні металевих деталей. Ось чому, важливо завжди стежити за їх нормальним, працездатним станом.